Top Inwestycje Komunalne 2017 - w nowej formule

Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) oraz Portalsamorzadowy.pl organizują kolejną, już szóstą, edycję konkursu pod nazwą Top Inwestycje Komunalne. Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa.

Autor: HouseMarket.pl 20 lutego 2017 15:46

Tegoroczna edycja Top Inwestycje Komunalne dotyczy inwestycji oddanych do użytku w latach 2006-2016, zrealizowanych przez samorządy (spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje JST), ale tylko i wyłącznie we współpracy z firmami prywatnymi lub w wyniku prywatyzacji.

Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokona Rada Konsultacyjna - zasiądą w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Statuetki zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (10-12 maja 2017 roku).

Dokumentację/zgłoszenie do konkursu wraz ze zwięzłym uzasadnieniem odnoszącym się do powyższych kryteriów należy przesłać mailowo na adres e-mail topinwestycje@portalsamorzadowy.pl.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10 marca.

Więcej informacji na stronie portalsamorzadowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych