Trwa 4 Design Days!

Dla najmłodszych przygotowano Strefę Dziecka 4Kids, w której odbędą się warsztaty architektoniczno-plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat. Członkowie Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Śląskiej Izby Architektów opowiedzą, na czym polega zawód architekta i urbanisty oraz pomogą w przygotowaniu pracy plastycznej. Wstęp na warsztaty jest wolny - ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane są wcześniejsze zgłoszenia. Dodatkowo odbędą się zajęcia z budowania ze słomek konstrukcyjnych, drewnianych klocków czy kartonów. Nie zabraknie też torów przeszkód, malowania twarzy, rzutów do celu czy modelowania długich balonów.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą i najnowszymi rozwiązaniami blisko 200 producentów i dostawców wyposażenia wnętrz. Na stoiskach czekają na nich również pokazy, konkursy i premiery kolekcji.

W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby, które spełnią jeden z warunków: są zaszczepione przeciwko COVID-19 szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej, przyjęły wymaganą dla danego preparatu liczbę dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed wydarzeniem i przy wejściu na wydarzenie okażą ważne unijne cyfrowe zaświadczenie COVID (Unijny Certyfikat Covid, UCC); przedstawią potwierdzenie posiadania statusu ozdrowieńca po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich maksymalnie sześciu miesięcy; pokażą, w wersji elektronicznej bądź papierowej, negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonany nie więcej niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia wydarzenia. Test można także wykonać na miejscu, przed wejściem na teren.

Organizatorem 4 Design Days jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych