Vaillant po raz kolejny wyróżniony Budowlaną Marką Roku 2022

Już od 18 lat ASM - Centrum Badań i Analiz Rynki przeprowadza szeroko zakrojone badania rynku branży budowlanej, opierające się na spontanicznych wskazaniach wykonawców z całej Polski. W tym roku po raz kolejny urządzenia marki Vaillant zdobyły tytuł Złotej i Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2022 w kategoriach: „Kotły grzewcze” i „Pompy ciepła”.

Autor: housemarket.pl 18 sierpnia 2022 14:42

  • Vaillant został uhonorowany tytułem Złotej i Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2022.
  • Wykonawcy docenili szczególnie ofertę kotłów grzewczych.
  • Marka Vaillant w rankingach organizowanych przez ASM otrzymała również nagrody w latach 2020, 2017, 2016 oraz 2014.

Ranking Budowlana Marka Roku jest od lat organizowany według tej samej metodologii – wykonawcy pytani są o marki z produktami o najwyższej jakości, te najczęściej wybierane do projektów w danym roku oraz te, które oferują najlepszą relację ceny do jakości. Wyniki zestawienia pozwalają wytypować firmy cieszące się największym uznaniem, ale też śledzić zmiany zachodzące w branży i w preferencjach rynkowych odbiorców. W tegorocznym rankingu nie zabrakło firmy Vaillant.

Vaillant został uhonorowany tytułem Złotej i Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2022.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wykonawcy docenili szczególnie ofertę kotłów grzewczych marki Vaillant – wskazali je jako urządzenia najczęściej przez nich wybierane oraz o najlepszej relacji ceny do jakości.

 

- Niezmiernie cieszy nas, że nasza marka jest dalej doceniana przez fachowców i wyróżniana w rankingu najlepszych marek budowalnych roku. W tym roku docenione zostały dwie kluczowe dla nas kategorie produktowe: „Kotły grzewcze” oraz „Pompy ciepła”. Od lat stawiamy na ekologiczne rozwiązania i oferujemy produkty będące wynikiem wieloletniego doświadczenia. Cieszymy się, że strategia naszej firmy – stawiająca na jakość produktów i silne wsparcie naszych partnerów – jest zauważana. Te wyróżnienia to dla nas czynnik motywujący do dalszego rozwoju - mówi Anna Augustyniak, marketing project manager, Vaillant Group.

Marka Vaillant w rankingach organizowanych przez ASM otrzymała również nagrody w latach 2020, 2017, 2016 oraz 2014. Obecnie w ofercie marki znajdują się kilkanaście kotłów kondensacyjnych oraz pomp ciepła o różnych właściwościach, które spełniają oczekiwania grzewcze właścicieli modernizowanych oraz nowo powstałych budynków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych