W Rzeszowie mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

W Rzeszowie powstaje coraz więcej nowych mieszkań i nowoczesnych osiedli. Rynek nieruchomości nadal w rozkwicie?

Autor: housemarket.pl/rzeszow.wyborcza.pl 04 lipca 2017 12:03

W stolicy Podkarpacia powstaje coraz więcej nowych mieszkań i domów. Rynek jest nadal w rozkwicie. Mieszkania rosną nie tylko w śródmieściu czy w centrum, ale również na terenach przyłączonych do miasta. Nie sposób wymienić wszystkich inwestycji, które są w trakcie budowy.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, ostatnio coraz głośniej jest o nowej inwestycji APK Developer, Bulwary Park, w Rzeszowie. Będą to najwyższe na Podkarpaciu dwa apartamentowce, które powstają na skrzyżowaniu al. Powstańców Warszawy z ul. Hetmańską. W jego skład mają wchodzić dwa budynki A i B, po 18 kondygnacji każdy. Wraz z iglicami będą mieć wysokość ponad 74 metrów. Inwestycja zakłada budowę 300 mieszkań o zróżnicowanym układzie i metrażu od 25 do 120 mkw. Mieszkańcy tych obiektów do dyspozycji otrzymają również garaż oraz parking. Wszystkie mieszkania będą zyskają balkon lub taras.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkańcy tych obiektów będą mieli również atrakcyjne sąsiedztwo – ścieżki dla rowerzystów, strefę do mini golfa, przystań z kajakami i łódkami.  Dla komfortu naszych mieszkańców poziom 0 zostanie przeznaczony na lokale usługowe. Powstanie tu m.in. włoska restauracja, sklep spożywczy, salon urody oraz szereg usług dla mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych