Warszawa: Burmistrz Ursynowa zaprasza na otwarte spotkania

Po pandemicznej przerwie burmistrz Ursynowa Robert Kempa wraca do otwartych spotkań z mieszkańcami. Pierwsze odbędzie się w najbliższą niedzielę 22 maja, na parkingu urzędu.

Autor: Pap 18 maja 2022 08:21

"Bardzo się cieszę, że w końcu mogę spotkać się z mieszkańcami Ursynowa. W czasie pandemii koronawirusa musiałem zrezygnować z tej aktywności. Teraz chętnie do niej wracam. Wysłucham wszystkich i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie" - powiedział burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Odbędą się dwa, otwarte, wiosenne spotkania. Pierwsze już w najbliższą niedzielę (22 maja), podczas Dnia Kultury Ukraińskiej, na parkingu urzędu. Mieszkańcy będą mogli osobiście porozmawiać z burmistrzem w godzinach 11-13.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolejne spotkanie odbędzie na Zielonym Ursynowie, w czwartek 26 maja, na parkingu przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12b, w godz. 16 - 18.

Jak zaznaczył dzielnicowy ratusz celem spotkań jest wysłuchanie mieszkańców i poznanie ich opinii na temat dotychczasowej działalności Zarządu Dzielnicy oraz pracy urzędu Dzielnicy Ursynów. Ponadto spotkania umożliwią podsumowanie zrealizowanych inwestycji oraz prezentację dalszych planów, również dotyczących budżetu obywatelskiego. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych