Wojciech Caruk został prezesem PFR NieruchomościPap - 28 lutego 2020 09:56


Rada Nadzorcza PFR Nieruchomości powołała w czwartek Wojciecha Caruka na stanowisko prezesa zarządu spółki i - poinformowała spółka. Caruk pełnił funkcję wiceprezesa PFR od 13 stycznia 2020 r.

Spółka podała, że obecnie zarząd PFR Nieruchomości jest trzyosobowy. Oprócz Caruka zasiadają w nim Krystyna Wąchała-Malik oraz Krzysztof Pniewski.

Jak czytamy na stronie internetowej spółki, nowy prezes dysponuje ponad dwudziestoletnim profesjonalnym doświadczeniem w koordynowaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi, zdobytym na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych, m.in. w Immobel Poland, Skanska Residential Development Poland, Sky Tower, Globe Trade Centre, E&L Architects. Był również dyrektorem projektu Złota 44. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. inwestycji w Dom Development S.A. oraz członka zarządu w Dom Development Grunty Sp. z o.o.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wojciech Caruk ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej.

PFR Nieruchomości wchodzi w skład grupy PFR - instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych, inwestującej w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.

Misją PFR Nieruchomości jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Spółka realizuje rządowy program Mieszkanie Plus.