Wolne media to fundament demokracji. Apel w obronie TV

TVN udostępnił stronę, na której wystosowano „Apel w obronie TVN”. Widzowie stacji apelują do prezydenta Andrzeja Dudy, aby zawetował nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji.

Autor: housemarket.pl 20 grudnia 2021 17:34

- Chcę mieć dostęp do różnorodnych informacji, programów i rozrywki. Atak na wolność mediów ma daleko idące konsekwencje dla przyszłości Polski. Niszczone są wzajemne relacje z USA, największym sojusznikiem i gwarantem bezpieczeństwa naszego kraju. Nie możemy na to pozwolić. Potrzebujemy silnej, opartej na zaufaniu współpracy z międzynarodowymi partnerami - pod tymi słowami mogą podpisać się widzowie stacji TVN.

Jak podaje TVN, do godz. 22:00 apel w obronie TVN i wolnych mediów podpisało już ponad 2 mln Polaków. Domagają się oni niezwłocznego zawetowania "lex TVN", które zostało skierowane do Andrzeja Dudy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W wielu polskich miastach zaplanowano manifestacje w obronie TVN i innych wolnych mediów. Główny protest w Warszawie pod hasłem „Wolne media, wolni ludzie, wolna Polska” ma się rozpocząć o godzinie 19:00 przed Pałacem Prezydenckim. Organizatorem manifestacji jest Komitet Obrony Demokracji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych