Wspólny projekt Angel Poland Group i MyTower wchodzi do Polski

Angel Poland Group łączy siły z MyTower, izraelskim producentem platformy i aplikacji służącej do kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Angel wdroży to rozwiązanie w aktualnie prowadzonych inwestycjach, dzięki czemu mieszkańcy już w tym roku uzyskają dostęp do unikalnych w skali kraju możliwości.

Autor: housemarket.pl 09 marca 2021 12:38

W Izraelu MyTower to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie oferujące rozwiązania w zakresie inteligentnego zarządzania budynkami, jak i budowania relacji z mieszkańcami i dostawcami usług, przy jednoczesnym dostarczaniu najlepszych w swojej klasie doświadczeń. Wybranymi prestiżowymi inwestycjami, w których funkcjonuje są wysokościowce Gindi oraz Akirov w Tel Awiwie. Oprogramowanie, działające podobnie jak system operacyjny dla budynku, sprawdzone przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników trafia teraz do Polski. We wspólnym projekcie jego możliwości wykorzysta firma Angel Poland Group, która wniesie do niego wieloletnie doświadczenie budowlane i deweloperskie. Utworzona w ten sposób spółka przygotuje aplikację dostosowaną do polskich realiów. MyTower w nowej wersji będzie wprowadzone w pierwszej kolejności w inwestycjach Angel w Krakowie i we Wrocławiu, a docelowo także na rynku europejskim.

Synergia możliwości istniejącej technologii i rynkowego doświadczenia

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najważniejszą funkcjonalnością aplikacji jest możliwość digitalizacji procesów związanych z obsługą budynku. Dzięki temu z poziomu jednego narzędzia administratorzy nieruchomości mogą np. kontrolować dostęp do budynku i zarządzać częściami wspólnymi. Mieszkańcy otrzymują z kolei możliwość komunikacji z zarządcą, dostawcami usług, a także swoimi sąsiadami.

- Są aplikacje do kontroli dostępu do budynków, są aplikacje do zarządzania miejscami postojowymi w garażach podziemnych, a także inne, służące do kontaktu między mieszkańcami. MyTower skupia wszystkie te elementy w ramach jednego rozwiązania. Wykorzystując aplikację, a jednocześnie dodając do niej doświadczenie Angel w obszarze zarządzania nieruchomościami i budownictwa, będziemy w stanie wypełnić największą lukę na obecnym rynku „proptech”, czyli innowacyjnych technologii mających zastosowanie w branży deweloperskiej. To obszar, w którym chcemy się rozwijać, bo widzimy jego niesamowity potencjał. Między innymi dlatego rozpoczęliśmy już rekrutację nowych specjalistów, którzy wspomogą ten projekt Joint Venture - mówi Ron Ben Shahar, CEO Angel Poland Group.

Rozwiązanie w Polsce już w 2021 roku

Wybrane funkcjonalności i moduły aplikacji MyTower zostaną wprowadzone w pierwszej kolejności w inwestycjach Angel City we Wrocławiu i Angel Stradom w Krakowie, które zostaną oddane do użytkowania już w tym roku.

- Dla mieszkańców to świetna wiadomość, bo żaden inny budynek w Polsce nie będzie miał tak innowacyjnego i kompleksowego rozwiązania. Oprogramowanie usprawnia zarządzanie nieruchomościami i usługami, łącząc wszystkie funkcjonalności pod jednym wirtualnym dachem. Można więc powiedzieć, że aplikacja zmniejsza koszty zarządzania i administrowania budynkiem przy jednoczesnym zwiększeniu ich użyteczności i doświadczenia mieszkańców. To ważne, ponieważ inwestycje Angel mają wiele udogodnień, takich jak strefy spa, baseny, siłownie czy przestrzenie coworkingowe. Teraz zarządzanie nimi będzie jeszcze efektywniejsze - podkreśla Tomasz Karpiel, dyrektor operacyjny Angel Poland Group.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych