Współpraca Skanska i Decoroom nabiera kształtów

Skanska Residential Development Poland i Decoroom otwierają wspólny showroom, który jednocześnie inauguruje współpracę dewelopera z architektami. Oficjalne otwarcie zaplanowano w najbliższą sobotę, 11 marca przy al. Sikorskiego 9B.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2017 14:36

 

Będzie to przestrzeń o powierzchni 200 mkw., na której zgromadzone będą materiały wykończeniowe, umożliwiające wizualizację tego, jak wybrane mieszkanie będzie wyglądało w przyszłości. Poza pakietami wykończeniowymi, do dyspozycji klientów będzie trzech architektów wnętrz – każdy z nich gotowy przygotować zupełnie indywidualny projekt.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie Skanska i Decoroom znajdą się wyłącznie materiały znanych i zaufanych producentów, w tym produkty ekologiczne oraz wpasowujące się w aktualne trendy. Będzie to najpełniejszy na rynku zakres prac wykończeniowych, obejmujący swoim zakresem również zabudowę kuchenną indywidualnie zaprojektowaną pod przestrzeń mieszkalną, sprzęt AGD oraz oświetlenie.

Rewolucyjne w podejściu Skanska i Decoroom jest fakt, że oferowane pakiety wykończeniowe nie stanowią zamkniętego zestawu – firmy oferują klientom materiały wykończeniowe, które można wymienić inne, dowolnie wybrane.

- Popularność mieszkań wykończonych pod klucz na polskim rynku mieszkaniowym wzrasta stosunkowo powoli. Klienci podchodzą z rezerwą do usługi fit-outu, martwiąc się, że standardowy pakiet to coś mało osobistego, trochę „hotelowego”. Odbiorcy wychodzą dziś z założenia, że w tych samych kosztach będą mogli wykończyć mieszkanie na własną rękę, najlepiej dopasowując je w ten sposób do własnych potrzeb. W Skanska w ramach pakietu wykończenia do dyspozycji klienta są architekci, którzy zaaranżują mieszkanie z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Klient może je wybrać z gotowego katalogu lub zaproponować inne. To wyjątkowo komfortowa sytuacja – mieszkanie jest wykończone tak, jak klient sobie tego życzy, a w dodatku nie musi zajmować się ekipą remontową i koordynacją prac wykończeniowych, które leżą po stronie Skanska – mówi Karolina Guzik, lider zespołu sprzedaży Skanska Residential Development Poland. To wyjątkowa możliwość, na której zyska nie tylko klient indywidualny, ale także inwestycyjny – dodaje.

Do obsługi inwestycji mieszkaniowych Skanska, w Decoroom powstaną dwa podstawowe pakiety wykończeniowe – Easy Life oraz High Life, z których można skorzystać w pełni lub je modyfikować. Wszystkich odwiedzających showroom czeka nawet do 50 000 zł rabatu na wykończenie w standardzie Easy Life z zabudową kuchenną, sprzętem AGD i oświetleniem. Dodatkowo, dla pierwszych klientów przygotowana została specjalna oferta 10-90 proc., gdzie 90 proc. kosztów wykończenia klient zapłaci po realizacji zlecenia.

Osiedla Jaśminowy Mokotów i Holm House to inwestycje mieszkaniowe certyfikowane w środowiskowym systemie BREEAM. W związku z tym wszystkie produkty Decoroom, jakie będą oferowane, będą miały certyfikaty ekologiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych