Wykończenie mieszkania "pod klucz" coraz popularniejsze. Ile to kosztuje?

Początek współpracy

Jak nawiązanie współpracy z firmami wykończeniowymi wygląda z perspektywy deweloperów? Zapytaliśmy o to Joannę Chojecką, eksperta Robyg oraz Joannę Wojewodę, eksperta Platformy Mieszkaniowej.

- Pomysł na współpracę z pracownią oferującą wykończenie pod klucz zrodził się z potrzeby naszych klientów i chęci zaproponowania im kompleksowej obsługi przy zakupie mieszkania. Coraz częściej klienci rezygnują z osobistego koordynowania procesu wykończenia i szukają wsparcia. Chcemy odciążyć ich w codziennych obowiązkach, a jednocześnie zagwarantować usługę doświadczonych architektów i wykonawców - wyjaśnia Joanna Chojecka Robyg.

Z kolei Joanna Wojewoda, ekspert Platformy Mieszkaniowej dodaje, że coraz więcej klientów zainteresowanych jest kompleksową usługą wykańczania wnętrz.

- Już podczas pierwszych spotkań, z własnej inicjatywy, inwestorzy pytają o możliwość tego typu świadczeń - mówi Joanna Wojewoda.

Jak zostać Partnerem?

- Coraz więcej naszych nowych Partnerów z zaangażowaniem opowiada o klientach, którzy podczas zakupu mieszkania pytają również o wykończenie lokalu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, co raz częściej zgłaszają się do nas deweloperzy z propozycjami kooperacji. Nie każdy deweloper może jednak zostać naszym partnerem. Zależy nam na współpracy z firmami, które posiadają w swojej ofercie budynki spełniające normy, lokale w dobrym stanie technicznym. Proces weryfikacji Partnera jest bardzo rozbudowany. Zależy nam na dobrych relacjach i kompleksowej współpracy. Przygotowujemy układy funkcjonalne mieszkań, wizualizacje, materiały marketingowe, łączymy reklamę w Social Mediach – wyjaśnia Michał Szymański, dyrektor działu sprzedaży Decoroom.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych