Wysoki standard mieszkania na wynajem zyskuje na znaczeniu

Dla przeciętnego polskiego najemcy mieszkania priorytetem stał się wysoki standard, a nie jak dotychczas – jak najniższy czynsz.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 22 lutego 2022 10:26

  • Oprócz wysokiego standardu wykończenia, najemca decydujący się na podpisanie umowy z operatorem obiektu PRS ma również zapewniony wysoki standard serwisowania jego lokalu.
  • Ponadto, operator zobligowany jest do należytego utrzymania nieruchomości i niemal natychmiastowej reakcji na występujące usterki.
  • Niezwykle istotny jest również fakt, że budynki przygotowywane do najmu instytucjonalnego projektowane są z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu długoterminowym najemcom.

Profesjonalizacja rynku oznacza przede wszystkim stabilność, transparentność umów i zasad związanych z najmem. Równocześnie polski rynek otwiera się na całkowicie nowy sposób myślenia o nieruchomościach, który obejmuje profesjonalizację w zakresie projektowania, wykonawstwa, jak i późniejszego zarządzania wynajmowanymi nieruchomościami.Powstaje nowy segment rynku, w którym nieruchomości budowane są od początku z myślą o instytucjonalnym najmie. Są to koncepcje odpowiednio przemyślane i zaprojektowane oraz zarządzane tak, aby zmaksymalizować korzyści zarówno dla najemców jak i inwestora.

Czytaj więcej na PropertyNews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych