Zabudowa szeregowa niezmiennie atrakcyjna

Mieszkania w zabudowie szeregowej, szczególnie niedaleko centrum miast, niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku. Jeden z najpopularniejszych takich projektów rozwija deweloper Linea, doceniony przez mieszkańców w kilku lokalizacjach.

Autor: HouseMarket.pl 26 kwietnia 2017 16:24

Mieszkania w zabudowie szeregowej zostały przygotowane między innymi w Dopiewcu i Dąbrówce w gminie Dopiewo, na osiedlach Leśna Polana oraz Osada Leśna. Inwestycję tak zaplanowano, że w ramach jednego budynku powstają tylko cztery mieszkania, o powierzchniach 71-75 metrów kwadratowych. Takie rozwiązanie gwarantuje maksymalną wygodę i zachowanie prywatności, a jednocześnie zapewnia także przystępną cenę, nawet poniżej 300 tys. zł brutto.

Ogródek i miejsca postojowe

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Nasze mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem, w zabudowie szeregowej, czyli Forma, to idealne miejsce dla młodych rodzin z dziećmi. Ponadto naszą ofertę dostosowaliśmy do ich możliwości finansowych – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Co równie ważne, do każdego lokalu przewidziano ogródek, a także miejsca postojowe.

Kolejni mieszkańcy decydują się wybrać inwestycje Linea ze względu na komfortową zabudowę, ale też bliskość terenów zielonych. Dotyczy to nie tylko Leśnej Polany i Osady Leśnej w Dąbrówce, ale i nowych inwestycji w Murowanej Goślinie. Przy ulicy Pogodnej powstają nowe mieszkania Forma i Villa. Postępy na budowie są widoczne gołym okiem. Rozpoczęły się już prace nad trzecią Villą, są wykopywane fundamenty.

– Niemal połowa wszystkich lokali przy Pogodnej, które trafiły do sprzedaży, została już zarezerwowana. Inwestycja w Murowanej Goślinie cieszy się tak dużą popularnością, że postanowiliśmy w tym miasteczku przygotować kolejne mieszkania – zauważa Adam Wędrychowicz.

Powstaje druga kondygnacja

Przy ulicy Stolarskiej stawiana jest druga kondygnacja w czterech mieszkaniach Forma, które tworzą jeden budynek. To część całej inwestycji, w ramach której powstanie łącznie blisko 100 dwupoziomowych lokali z ogrodem w zabudowie szeregowej.

Zostaną przygotowane tu przede wszystkim wspomniane lokale Forma, ale także Largo, będące bardziej samodzielnym budynkiem z indywidualnym wejściem, dwoma miejscami na samochód i czterema pokojami. Warto wspomnieć, że lokale w ramach inwestycji przy ulicy Pogodnej i Stolarskiej, są dostępne w ramach rządowego programu MdM na 2018 rok.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych