Zakątek Cybisa od Profbud - biuro sprzedaży już otwartehousemarket.pl - 25 września 2020 14:33


Dnia 24 września b.r., na warszawskim Ursynowie odbyło się oficjalne otwarcie biura sprzedaży inwestycji Zakątek Cybisa by Profbud. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje oraz promocje dla nabywców. W budynku powstanie blisko 300 mieszkań, a termin zakończenia budowy przewidziany jest na I kwartał 2022 roku.

Niegdyś sypialnia Warszawy, dziś atrakcyjna dzielnica do mieszkania zarówno dla studentów, jak i rodzin z dziećmi. Ursynów ceniony jest przez wszystkich m.in. za prestiż, bogatą ofertę kulturalną, sportową i edukacyjną, a także obecność zieleni i bliskość Lasu Kabackiego. Według „Rankingu Dzielnic Otodom” w 2020 roku Ursynów znalazł się na drugim miejscu, tuż za Wilanowem, jeśli chodzi o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców dzielnicy oraz przestrzeń najczęściej polecaną do życia . W tej części stolicy od wielu lat prowadzone są również liczne modernizacje. Rozbudowy dotyczą jednak nie tylko infrastruktury drogowej, np. budowy Południowej Obwodnicy Warszawy, czy ośrodków kulturalnych, m.in. ursynowskiego Centrum Kultury. Dzielnica stawia również na rozwój przestrzeni mieszkaniowej, czego dowodem jest budowa inwestycji Zakątek Cybisa by Profbud. Osiedle powstaje w pobliżu ulicy Cybisa i harmonijnie wpisuje się w istniejącą tkankę miejską.

Budynek składać się będzie z 297 mieszkań z kawalerkami oraz lokalami 2-, 3- i 4- pokojowymi o zróżnicowanych metrażach od 31 do 127 mkw. Projekt architektoniczny zakłada otwartą, nieogrodzoną przestrzeń, jednak poczucie bezpieczeństwa zapewnią system monitoringu oraz kontrola dostępu do mieszkań i klatek schodowych. W centralnym punkcie osiedla znajdzie się natomiast zielony, wewnętrzny dziedziniec z kwitnącymi nasadzeniami, elementami małej infrastruktury oraz kreatywnym placem zabaw dla najmłodszych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W firmie Profbud doskonale wiemy, jak ważna jest decyzja o wyborze nowego mieszkania. Decyzja podejmowana jest na lata, a często nawet na całe życie. Wierzymy, że poczucie bezpieczeństwa, jakość wykonania i gwarancja realizacji inwestycji to fundament przyszłego zadowolenia naszych Klientów. Z tego względu kontynuowana przez nas inwestycja na Ursynowie ma być połączeniem najwyższej jakości materiałów, nowoczesnej architektury i doskonale skomunikowanej lokalizacji. Określenie „by Profbud”, to również gwarancja jaką dajemy naszym Klientom – gwarancja nowej, bezpiecznej przyszłości - tłumaczy Mariusz Delura, lider biura sprzedaży Zakątu Cybisa firmy Profbud.

24 września br. odbyło się oficjalne otwarcie biura sprzedaży inwestycji, mieszczącego się przy ul. Dunikowskiego 6 w Warszawie. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje, a Klienci mogli liczyć na specjalne rabaty cenowe, słodki poczęstunek oraz drobne upominki od firmy Profbud.

- Inwestycja Zakątek Cybisa od momentu rozpoczęcia sprzedaży cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W chwili obecnej mamy dostępnych 53 proc. wolnych lokali. Otrzymujemy również mnóstwo zapytań dotyczących samego osiedla. Specjalne promocje z okazji otwarcia biura sprzedaży potrwają do 01.10.20 r., dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzin i zapoznania się z aktualną ofertą - dodaje Mariusz Delura.

Inwestycja mieści się nieopodal metra Stokłosy oraz osiedla Jary. Wokół inwestycji znajdują się także przystanek autobusowy, liczne markety i dyskonty oraz większe galerie handlowe m.in. Galeria KEN. Ursynów słynie również z bogatej oferty edukacyjnej dla najmłodszych. W najbliższym sąsiedztwie mieszczą się dwie szkoły podstawowe i przedszkola, zarówno publiczne i niepubliczne. Przyszli mieszkańcy mogą także liczyć na bliskość przychodni, ośrodków kulturalnych i sportowych – w dzielnicy funkcjonują cztery baseny, kilka klubów fitness, korty tenisowe, nowoczesne wielofunkcyjne boiska, kina oraz szereg instytucji kulturalnych.

Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na I kwartał 2022 roku.