Zarejestruj się na 4 Design Days!

Tylko do 13 lutego można się zarejestrować na konferencję 4 Design Days, która odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2017 11:45

Częścią 4 Design Days, największego spotkania świata architektury i designu, będzie konferencja Housemarket Forum Silesia 2017. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Należy się jednak zarejestrować. Zgłoszenia przyjmowane są tutaj do 13 lutego.

W drugiej edycji spotkania Housemarket Forum Silesia 2017, które odbędzie się 17 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, wezmą udział najwięksi deweloperzy z regionu, włodarze miast, instytucje finansowe, przedstawiciele funduszy inwestujących w mieszkania na wynajem oraz architekci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

4 Design Days odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 r. Pierwsze dwa dni zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy. 16 i 17 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się debaty i dyskusje, branżowe konferencje takie jak Property Forum Katowice 2017 (regionalne spotkanie właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych) i Forum Branży Meblowej oraz towarzyszące im konkursy.

18 i 19 lutego 2017 r. to dni otwarte dla mieszkańców regionu, które obfitować będą w wystawy, wernisaże, ekspozycje użytecznych i designerskich produktów oraz spotkania z architektami i projektantami.

Więcej informacji na stronie www.4dd.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych