Zielone podwórka w Szczecinie

Do pierwszego marca 2017 r. wspólnoty mieszkaniowe zainteresowane realizacją programu Zielone Podwórka i Przedogródki mogą składać wnioski o dofinansowanie. Na zmianę podwórek i przedogródków władze Szczecina przeznaczyły aż 3 mln zł.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 13:21

Wspólnoty, które chcą uzyskać dofinansowanie powinny w terminie do 1 marca (włącznie) br. złożyć w Zarządzie Budynków i Lokali Komunalnych kompletny wniosek wraz z projektem i kosztorysem. Listę wspólnot zakwalifikowanych do obu programów poznamy po posiedzeniu komisji konkursowej, prawdopodobnie w kwietniu br. Zostanie ona podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej ZBiLK.

Szczecin przeznaczył po 1,5 mln zł na realizację każdego z programów. Pieniądze te pozwolą na zmianę większej liczby podwórek i przedogródków.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak informuje szczeciński magistrat program skierowany jest do wspólnot mieszkaniowych znajdujących się w budynkach położonych na terenie Szczecina i spełniających warunki: znajdują się w nich lokale stanowiące własność gminy lub spółki komunalnej, mają zawarte porozumienie z gminą lub spółką komunalną na korzystanie z terenu stanowiącego własność gminy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych