Akcesoria kuchenne w małym metrażu

Akcesoria powinny zarówno podnosić standard, jak i być niezwykle funkcjonalne w małej kuchni, aby codzienne czynności były dla użytkowników jak najprostsze.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 16:44

-      Każdy z nas stawia w kuchni na funkcjonalność, którą zapewnia posiadanie podstawowych sprzętów takich, jak: kuchenka, lodówka, czy piekarnik. Jednak to dzięki odpowiedniemu doborowi akcesoriów będziemy w stanie w użyteczny sposób zorganizować kuchnię tak, aby nadawała się do przechowywania wszystkich pozostałych rzeczy. Należy pamiętać, aby podczas wyboru dodatków zwracać uwagę nie tylko na ich walory estetyczne, ale przede wszystkim na to, aby ułatwiały one nasze codzienne czynności – podpowiada Joanna Makul ekspert Bonami.pl

Małe rzeczy wielkiej wagi

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Pojemniki przeznaczone do przechowywania żywności oraz przypraw to te elementy wyposażenia, które są w kuchni niezbędne. To właśnie przy pomocy tego typu dodatków podkreślić możemy walory estetyczne pomieszczenia, ale także małym nakładem finansowym zorganizujemy sobie przestrzeń kuchenną. Dostępna w ofercie klubu zakupowego Bonami.pl włoska marka Villa d’Este oferuje pomysły pełne południowego słońca. Ich sprytne produkty są kolorowe i przed wszystkim praktyczne.

- Zestaw trzech pojemników Delicious, to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących akcesoriów pozwalających na łatwe i sterylne przechowywanie żywności oraz przypraw. Dzięki szczelnemu zamknięciu nasze produkty zachowają świeżość na dłużej. Wykonane ze szkła, charakteryzujące się zgrabnym rozmiarem pojemniki mogą zdobić każdy kuchenny blat – podkreśla ekspert Bonami.pl.

Kolejny produkt pozwalający zaoszczędzić trochę miejsca to oferowany przez markę Antic Line komplet 12 słoiczków ze stojakiem. Series – to produkt cechujący się oryginalnym designem oraz wysoką jakością wykonania. Dodatkowo, posiadanie tego produktu ułatwi nam gotowanie, gdyż niezbędne przyprawy będą zawsze w zasięgu naszej ręki.

Dostępna na Bonami.pl marka Wenko specjalizuje się w małych, ale genialnych rozwiązaniach. Produkty tej marki skupiają w sobie całą wiedzę na temat utrzymywania porządku oraz harmonii. Taki też jest kuchenny organizer Adria - pozwalający w łatwy sposób zorganizować przestrzeń znajdującą się wokół nas. Dzięki niemu na blatach i dookoła kuchenek zapanuje porządek, a także pozwoli na bezproblemowe przechowywanie drobiazgów w kuchennych szafkach.

Zorganizuj swoją przestrzeń

-      Mobilne szafki kuchenne to rozwiązanie dla osób, które nie dysponują zbyt dużą powierzchnią użytkową w swoich kuchniach. Akcesoria tego typu stwarzają bowiem możliwość ich przemieszczania - w zależności od zaistniałej sytuacji oraz potrzeb użytkowników – zwraca uwagę Joanna Makul i dodaje, że mobilne szafki, to bardzo wygodne rozwiązanie.

Dzięki nim zaprojektujemy kuchnię w wymarzony sposób, a pomysłowe i ciekawe rozwiązania zaspokoją potrzeby nawet największych perfekcjonistów. Dostępne w ofercie Bonami.pl półki z miejscem do pracy marki 13Casa to meble, które pokazują, że nowoczesny design może iść w parze z niewielkimi rozmiarami, praktycznym zastosowaniem oraz ergonomią.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych