Baterie jak dzieła sztuki

Urządzenia sanitarne małymi dziełami sztuki? Mają minimalistyczny, kwadratowy bądź prostokątny kształt o ostrych kątach. Surowość formy została przełamana ukośną linią, tworząc przekrój przypominający literę K.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 13:00

Nowa seria włoskiego producenta, Gessi to świeże spojrzenie na rewolucyjną kolekcję Rettangolo. Producent zmienił kształt baterii jednym ukośnym cięciem, zyskując zupełnie nową jakość.

Gessi oferuje włoski design najwyższej jakości. Każda kolekcja tworzona jest z pasją i we współpracy z najlepszymi europejskimi projektantami. Marka zyskała sławę nadając przedmiotom użytkowym oryginalną formę, m.in. dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik produkcji. Tak też było w przypadku kolekcji Rettangolo, gdy w 2002 roku Gessi przekształcił urządzenia sanitarne w małe dzieła sztuki. Dziś, po 15 latach postanowił odświeżyć kolekcję, zmieniając kształt baterii jednym ukośnym cięciem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolekcja Rettangolo K to nowy ideał piękna i doskonałości. Włoski producent udowodnił, że tak jak w życiu, złamanie lub cięcie może zapoczątkować proces odnowy. Produkty z nowej serii urzekają minimalistycznym, kwadratowym bądź prostokątnym kształtem o ostrych kątach. Surowość formy została przełamana ukośną linią, tworząc tym samym przekrój przypominający literę K. Rezultat jest zachwycający: baterie prezentowane w zupełnie nowej odsłonie zachowały oryginalną harmonię.

Dzięki swojej ponadczasowej i minimalistycznej formie, baterie Rettangolo K pasują zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrz. Jednak na uwagę zasługuje nie tylko piękny design, ale również wykorzystane materiały. Produkty dostępne są w wielu bardzo modnych wykończeniach takich, jak szczotkowana miedź czy polerowany czarny metal. Największym dystrybutorem marki Gessi w Polsce jest firma Intercasa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych