Bezcenna przeszłość dębu

Lubimy kiedy rzeczy mają swoją historię. Stają się nam bliższe, cenniejsze i jakby bardziej nasze. Taka jest też Intra – nowy dębowy dekor Interprint, który kryje w sobie niejedną opowieść.

Autor: HouseMarket.pl 20 grudnia 2016 15:29

Wśród elementów, za które tak cenimy drewno dębowe jest jego trwałość. Wykonane z dębiny meble – szafy, kredensy, stoły mogą służyć kilku kolejnym pokoleniom. Trwając w salonach i kuchniach, chłoną emocje użytkowników, zatapiają w sobie ich historie – te dobre i te smutne. Dzięki temu zyskują duszę. Stają się domownikiem, świadkiem rodzinnego życia.

Swoją historię posiada również pochodzący z tegorocznej kolekcji Six Pack Interprint dekor Intra. Ten inspirowany starą dębiną rysunek zdumiewa wielowarstwowością. Zaklęta w nim treść – tak jak kolejne warstwy farby, przebija się na wierzch żądając prawa do bycia opowiedzianą. Wszelkie wady naturalnej dębiny – pęknięcia, przetarcia, choć pozornie przykryte ciemną farbą, są w Intrze dobrze widoczne. Są dowodem na to jak wiele przeszła i jak naturalny jest proces starzenia się. Nawet gdy chodzi o starzenie się drewna.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaskakująca w tej propozycji Interprint jest jego uniwersalność. Wbrew pozorom, ten silny i niezależny wzór dobrze odnajduje się w najróżniejszych aranżacjach – zarówno tych spokojnych – klasycznych, jak i nieco bardziej szalonych – nowoczesnych. Z powodzeniem można go zestawiać z różnymi kolorami - od delikatnych pasteli, po silne zdecydowane barwy, a także różnymi materiałami – w tym innymi dekorami inspirowanymi drewnem. Ze szkłem i metalem Intra stworzy duet przekorny, z kamieniem – niezłomny i stabilny, z tkaninami – zachęci do komfortowego odpoczynku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych