Bezkołnierzowe miski - nowy pomysł na czystą łazienkę

Postęp technologii zapewnia rozwój wielu innowacyjnych produktów, które ułatwiają utrzymanie czystości w łazience, a codzienne użytkowanie staje się bardziej higieniczne.

Autor: HouseMarket.pl 17 marca 2017 11:15

Już na etapie wyboru wyposażenia do łazienki warto zastanowić się nad produktami, które pozwolą zaoszczędzić nasz czas i pieniądze. Ważne jest takie zaaranżowanie przestrzeni, aby uniknąć trudno dostępnych miejsc.

Jednym z funkcjonalnych rozwiązań są miski bezkołnierzowe w technologii CleanOn. Brak kołnierza zapewnia wyeliminowanie miejsc do których trudno dotrzeć. To wyjątkowe ułatwienie pozwala na zaoszczędzenie czasu przeznaczonego na sprzątanie oraz ograniczenie zużycia silnych środków chemicznych. Miski CleanOn to także ekologiczne spłukiwanie, które pozwala ograniczyć ilość zużywanej wody.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dobry rozwiązaniem może być również wybór podwieszanego wyposażenia – wiszące meble oraz zawieszana miska ułatwią dotarcie mopem do każdej strefy łazienki. Meble z gładkimi frontami, bez uchwytów, wyposażone w system otwierania przez naciśniecie, są bardzo łatwe do umycia. Dodatkowy słupek pozwoli na ukrycie wszelkich akcesoriów – optymalnie jeśli na wierzchu pozostanie ich jak najmniej.

Pamiętajmy, że inwestycja w ekologiczne rozwiązania zwraca się bardzo szybko. Dodatkowo wybierając rozwiązania eko mamy realny wpływ na zmniejszenie zużywania zasobów naturalnych, które stają się coraz bardziej ograniczone. Taka świadomość powinna nam towarzyszyć każdego dnia. Co ważne, nie musimy wybierać między produktami ekologicznymi, a ładnymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych