Biuro w domowych pieleszach

Domowe biuro, zajmujące przestrzeń mieszkania może zakłócać jego prywatny charakter. Warto zatem zadbać o to, aby stanowisko pracy w jak najmniejszym stopniu ingerowało w aranżację wnętrza.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 14:11

Praca w domu czasami jest koniecznością, a innym razem wyborem. W każdym wypadku wymaga to zorganizowania sobie odpowiedniego stanowiska pracy. Oczywiście nie może w nim zabraknąć stołu lub biurka, fotela, najlepiej z podłokietnikami, półek, szafek i oświetlenia. Wielość tych elementów może dawać wrażenie bałaganu, szczególnie po dniu wytężonej pracy, kiedy blat pełen jest papierów i różnych  biurowych akcesoriów.

- Zorganizowanie domowego biura, a nawet ukrycie go przed wzrokiem umożliwiają systemy szaf Raumplus. Każdy model jest rozwiązaniem uszytym na miarę konkretnego użytkownika i pomieszczenia. Nieustawny skos w pokoju zamienić można w miejsce do pracy -  za przesuwnymi drzwiami zmieści się biurko, regału i fotel. W razie konieczności przechowywania w domowym gabinecie większej ilości dokumentów przyda się szafa, która nie będzie kojarzyć się biurowo. Taki efekt da wykończenie drzwi dizajnerską tkaniną duńskiej marki Kvadrat. Jej przestrzenna faktura efektownie zmienia wygląd w zależności od kąta patrzenia oraz rodzaju światła - komentuje Aneta Świderska projektantka Raumplus. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Domowe biuro, zajmujące przestrzeń mieszkania może zakłócać jego prywatny, dedykowany wypoczynkowi charakter. Warto zatem zadbać o to, aby stanowisko pracy w jak najmniejszym stopniu ingerowało w aranżację wnętrza. Jest to możliwe dzięki indywidualnie projektowanym szafom Raumplus. 

Systemy szaf obejrzeć i kupić można w showroomie marki Raumplus w Warszawie, przy ul. Burakowskiej 5/7.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych