Dekory w kolorach złota i srebra - idealne do kuchni

Metale i materiały nimi inspirowane na dobre rozgościły się w meblarstwie i aranżacji wnętrz, zdobywając coraz liczniejsze grono fanów. Występują jako dodatki - uchwyty, nóżki, dekoracje, ale także - coraz częściej - jako dominujące elementy mebli na przykład fronty i blaty...

Autor: housemarket.pl 20 lipca 2017 12:29

I tak np. jeden z producentów - Pfleiderer wpisując się w ten wzorniczy trend proponuje dekory inspirowane powierzchniami metalicznymi. Dostępne są one w połączeniu z różnymi strukturami powierzchni i na różnych nośnikach - płytach laminowanych, laminatach HPL, blatach roboczych i ściankach przyblatowych (na zamówienie).

Chłód stali...

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Paleta dekorów inspirowanych surową stalą i aluminium, to rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w chłodnym minimalistycznym albo loftowym stylu. Blaty robocze w dekorach: Białe Aluminium czy Alu Szlifowane  w takich wnętrzach nie będą tylko skromnym dodatkiem. Z pewnością wysuną się na pierwszy plan i nadadzą ton całej aranżacji. Uzupełnieniem metalicznych dekorów blatowych mogą być ścianki przyblatowe dostępne m.in. w dekorze Alu Szlifowane, a także laminaty HPL z wyjątkową powłoką metalową, które możemy zastosować na okładziny ścienne. Uniwersalny design stali w dekorach takich jak: Aluminium z efektem niklu lub z efektem stali nierdzewnej, lub też Szary Metalik pozwala zastosować laminaty w przestrzeni międzyszafkowej, a nawet nad zlewozmywakiem, kuchenką gazową czy płytą indukcyjną.

...i ciepło złota

Ten producent proponuje też supermodne dekory utrzymane w ciepłych barwach złota, miedzi i mosiądzu, a także dekorów z efektem "used look". Mettalic Toffe czy Crusoe to propozycja na blat do kuchni retro. Utrzymane w ciepłych, ciemnych brązach przypominających skorodowany, stary metal dekory wyglądają szlachetnie i nobliwie. Skomponują się z miedzianymi i mosiężnymi dodatkami, a także wszelkimi elementami wykonanymi z naturalnego drewna. Swój urok w pełni ujawniają w zestawieniu z soczystą zielenią ziół i kwiatów, a także kruchą mlecznobiałą porcelanową zastawą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych