Deszczownia wśród łazienkowych trendów

Deszczownie przebojem wkroczyły do domowych łazienek i stały się niezwykle pożądanym elementem wyposażenia kabiny prysznicowej.

Autor: HouseMarket.pl 17 marca 2017 15:18

- Duża deszczownia umieszczona nad głową kąpiącego się jest zwykle elementem wyraźnie zauważalnym w pomieszczeniu, dlatego warto zadbać o dopasowanie jej do wnętrza pod względem estetycznym - podkreśla Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena. - Można z niej uczynić nawet przykuwającą wzrok dekorację. Odpowiednio dobrana, będzie wyglądała efektownie, i to nie tylko wówczas, kiedy z góry będzie spływała woda - dodaje.

Moda na geometryczne wzory nie ominęła deszczownic. Kwadratowe i prostokątne deszczownie są chętnie wybierane do nowoczesnych stylizacji. Są proste i minimalistyczne, a jednocześnie wyraziste i eleganckie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wybierając deszczownię, pamiętać należy, że powinna ona łączyć walory wizualne z użytkowymi. Warto wziąć pod uwagę fakt, że wyposażenie prysznica jedynie w natrysk górny uniemożliwia kąpiel bez zmoczenia głowy. Przy takiej armaturze trudniej też umyć kabinę prysznicową, gdyż nie uda się nam spłukać wszystkich jej zakamarków. Wygodniejszym rozwiązaniem są zatem kolumny natryskowe, które oprócz deszczowni posiadają słuchawkę natryskową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych