Drzwi sprytnie zaprojektowane

Drzwi wyposażone w wygodne pojemniki i uchwyty stanowią świetne rozwiązanie porządkujące przestrzeń w łazience, sypialni czy pokoju dziecięcym. Drobne przedmioty zyskają swoje stałe, dostępne dla wszystkich domowników miejsce.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 14:25

Innowacyjność drzwi Smart polega na tym, że można do nich dołączyć dodatkowe elementy – tablice, pojemniki, wieszaki, paski lub lustra. Dzięki tym akcesoriom nasze drzwi zaczną pełnić dodatkowe funkcje i zyskają niepowtarzalny wygląd, a my w zależności od potrzeb: znajdziemy miejsce na przechowywanie przedmiotów, powieszenie lustra na odpowiedniej dla nas wysokości czy zamocowanie tablicy służącej do zapisywania ważnych, domowych wiadomości.

W poszukiwaniu dodatkowej przestrzeni

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ilość przedmiotów, którymi otaczamy się w codziennym życiu, wymaga od nas kreatywności w ich przechowywaniu. Dotyczy to w szczególności sfery domowej. Wyzwanie to stoi zarówno przed właścicielami skromnych kawalerek, jak i dużych apartamentów. Ciekawą odpowiedzią na taką właśnie potrzebę są drzwi Smart marki Vox, które wyposażone w wygodne pojemniki i uchwyty stanowią świetne rozwiązanie porządkujące przestrzeń w łazience, sypialni czy pokoju dziecięcym. Drobne przedmioty zyskają swoje stałe, dostępne dla wszystkich domowników miejsce. W przedpokoju najlepiej sprawdzą się dodatkowe wieszaki lub dobrze wyeksponowane lustro, na które często brakuje miejsca.

Drzwi mogą stać się też doskonałym sposobem na przekazywanie naszym domownikom istotnych informacji. Dzięki tablicy zawieszonej na drzwiach wejściowych nasze dzieci nie zapomną do szkoły kanapek lub stroju na w-f, pies wyjdzie na spacer, a my będziemy pamiętać o wieczornym wyjściu do kina. Filcowe organizery pomogą w uporządkowaniu najważniejszych dla funkcjonowania domu przedmiotów takich jak np. klucze, kluczyki do samochodu, karty magnetyczne itp.

Montaż – prosta sprawa

Oryginalność systemu polega między innymi na tym, że jest on niezwykle prosty w montażu. Mufy – otwory w które są wyposażone drzwi, umożliwiają bardzo wygodne mocowanie akcesoriów za pomocą śrub. Jeśli pojawią się nowe potrzeby lub znudzi nam się dotychczasowy układ, z łatwością przearanżujemy nasze drzwi, wyposażając je w nowe elementy.

Przy pomocy solidnych śrub (udźwig 5kg) można dowolnie łączyć dodatki dostępne w ofercie, ale także wzbogacać aranżację o własne elementy dekoracyjne. Jest to szczególnie przydatne w np. pokojach dziecięcych, które z roku na rok, wraz z rozwojem naszych pociech, zmieniają swój charakter.

Szybka personalizacja

Uważna obserwacja rynku oraz wrażliwość na upodobania klientów skłoniły Ewę Śliwińską, projektantkę drzwi Smart, do stworzenia pierwszego na rynku systemu, który oferuje taką wolność w komponowaniu drzwi. Od teraz każdy może stać się kreatorem własnej przestrzeni. Korzystając z palety siedmiu dostępnych kolorów, 12 kompatybilnych akcesoriów oraz wzbogacając projekt o własne pomysły można stworzyć niepowtarzalne rozwiązania.

Każde wnętrze zyska w ten sposób oryginalny sznyt, a my możemy mieć pewność, że nie zobaczymy takich samych drzwi u naszych znajomych. Dostępność drzwi z mufami, umożliwiającymi montaż dodatkowych akcesoriów oraz gładkich, bez otworów sprawia, że system możemy zastosować w całym domu, również tam, gdzie dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne. Bogata, modna kolorystyka pozwala na dopasowanie drzwi do stylu w jakim zaaranżowano jest konkretne wnętrze.

Smart, czyli Vox

Drzwi Smart to kwintesencja filozofii, która przyświeca marce Vox. Innowacyjne rozwiązania idą tu w parze z doskonałą jakością wykonania. Wszystko jednak podporządkowane jest naczelnej zasadzie przyświecającej projektantom marki, czyli zaspokajaniu potrzeb zwykłego człowieka, który szuka sprytnych i estetycznych sposobów na urządzanie przestrzeni wokół siebie. Idea ta znajduje odzwierciedlenie w słowach Ewy Śliwińskiej, projektantki modelu Smart, która o swoich drzwiach mówi: „Funkcjonalny design, inspirowany codziennymi sprawami”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych