Forum Dobrego Designu. Jak przetrwać w związku klient-architekt-wykonawca?

O tym jak należy układać współpracę na linii klient-architekt-wykonawca rozmawiano podczas panelu „Przychodzi klient do architekta, czyli jak przetrwać w tym związku” na Forum Dobrego Designu.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Publikator - dobrzemieszkaj.pl 08 grudnia 2016 15:44

W debacie zatytułowanej „Przychodzi klient do architekta, czyli jak przetrwać w tym związku?” wzięli udział znani, polscy architekci oraz przedstawiciele firm. W dyskusji poruszono wiele ważnych zagadnień dotyczących współpracy pomiędzy klientami, a architektami, m.in. o tym, jak dobrą relację stworzyć i ją utrzymać.

Adam Bronikowski podkreślał, że niezależnie od tego, czy pracujemy nad mieszkaniem dla studenta, czy dla dwa razy starszego od nas biznesmena, to musi być układ partnerski. Jeżeli na tym oprzemy tę współpracę i po obu stronach jest kultura, to zawsze udaje się znaleźć wyjście z bardzo różnych sytuacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poruszono również wrażliwy dla wielu temat, co robić, kiedy spotykamy się z nieterminowością i odwlekaniem oddawania projektów. Wielu słuchaczy zainteresowało również zagadnienie, jak zrozumieć prawdziwe potrzeby inwestorów, by stworzyć projekt, który będzie całkowicie spełniał ich oczekiwania.

Więcej na ten temat tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych