Funkcjonalna kuchnia bez tajemnic - na 4DD

W kuchni toczy się życie. Dlatego funkcjonalność kuchni to prawdziwa odpowiedzialność społeczna - twierdzą specjaliści WFM Kuchnie. Firma będzie jednym z wystawców tegorocznych 4 Design Days.

PropertyDesign.pl

Autor: 4 Design Days 26 stycznia 2017 12:14

Empatia to punkt wyjścia do stworzenia kuchni idealnej - mówi Piotr Matuk, dyrektor ds. marketingu WFM Kuchnie.

W czasie tegorocznych 4 Design Days (16-19 lutego 2017 r.) na pewno nie zabraknie pomysłów na aranżację, urządzenie i wyposażenie kuchni. Swoje nowości zaprezentuje również marka WFM Kuchnie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Funkcjonalna kuchnia to oszczędność czasu, który można poświęcić rodzinie. A zagwarantować ją można dzięki innowacyjności rozwiązań i najlepszym materiałom.

- Empatia to punkt wyjścia do stworzenia dobrej kuchni. Empatia to również emocje – ważne jest dla nas co czuje człowiek. Docieramy do potrzeb, o których użytkownik nie mówi i rozwiązujemy jego problemy. Wspólne kreowanie kuchni z klientem gwarantuje jej personalizację i wspiera indywidualizm - dodaje Piotr Matuk.

WFM KUCHNIE to nowoczesny zakład produkcyjny zatrudniający ponad 500 pracowników. Sieć sprzedaży firmy poza Polską obejmuje między innymi: Francję, Anglię, Holandię, Szwecję, Niemcy i Szwajcarię.

4 Design Days to czterodniowe świeto designu podczas którego można spotakać się z ekspertami, producentami, architektami i projektantami.

Czytaj więcej na www.4dd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych