Garderoba w domu. Modne rozwiązania

Niektóre rozwiązania meblowe wynoszą przechowywanie ubrań, butów i galanterii do rangi estetycznej maestrii. Garderoba przypominająca elegancką witrynę sklepową pozwala pięknie wyeksponować w domu wybrane elementy konfekcji, tworzące intrygującą opowieść o jego mieszkańcach.

Autor: housemarket.pl 10 grudnia 2021 15:40

Rzeczywiście czasy, gdy podczas aranżowania wnętrza zastanawialiśmy się, gdzie upchnąć szafę na ubrania, by jak najmniej wadziła, odeszły w przeszłość. Modne obecnie rozwiązania polegają na inspirowaniu się designem witryn sklepowych, które w atrakcyjny sposób eksponują galanterię.

Zajc proponuje rozwiązania minimalistyczne, silne detalem i perfekcyjnym doborem materiałów. Tchną prostotą i szlachetnością. Niezwykle lekkie w odbiorze i niezwykle eleganckie. Zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i w myśl najwyższych wymagań estetycznych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Garderoba polskiej marki zapewnia po pierwsze pełną personalizację. Będzie dokładnie taka, jakiej potrzebujemy. W gruncie rzeczy jest to za każdym razem indywidualnie zaprojektowany mebel, w oparciu o dostępne materiały i kolory. Możemy ją dokładnie dopasować do potrzeb, zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Pomyśleć o tym, co chcemy wyeksponować, czyli pokazać w przeszklonej witrynie, a co ukryć przed ludzkim okiem, bo jest nasze, intymne.

Luksusowy efekt całości zapewniają materiały oraz oświetlenie LED najnowszej generacji z ukrytymi, niewidocznymi źródłami, a zapewniającymi równomierną iluminację wnętrza. Ścianki garderoby pokryte są wysokiej jakości laminatem strukturalnym, który odwzorowuje najbardziej popularne gatunki drewna nie tylko pod kątem koloru i rysunku, ale również teksturalnym. W dotyku też nie różnią się od naturalnego materiału. Rama wykonana jest z aluminium – lekkiego, trwałego i odpornego metalu – i dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Na przykład zgaszonej miedzi, która nadaje całości szlachetnego, matowego bliku. Elementy ozdobne, np. uchwyty szuflad wykonane są z miedzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych