Inflacja w górę. Nie zwlekaj z wykończeniem mieszkania

W dobie dwucyfrowej inflacji oraz wzrastającego oprocentowania kredytów hipotecznych każdy grosz ma znaczenie, dlatego kluczem do sukcesu przy wykończeniu mieszkania jest zapobiegliwość.

Autor: housemarket.pl 06 czerwca 2022 13:29

  • Wykończenie pod klucz to kompleksowa usługa umożliwijąca pełną aranżację mieszkania przez specjalistów.
  • Klienci nie tracą czasu na bieganie po sklepach budowlanych, wszystko mają w jednym miejscu.
  • Podpisanie umowy następuje dopiero po zapoznaniu się z wstępnym kosztorysem prac wykończeniowych.

Wykończenie pod klucz

Dla tych, którzy chcą szybko i w rozsądnej cenie wykończyć swoje cztery kąty najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi wykończenia pod klucz. Oferuje ją m.in. warszawska pracownia Decoroom, w której można wykończyć mieszkanie lub dom już od 970 zł/mkw. W tej cenie klient otrzymuje projekt architektoniczny, materiały wykończeniowe, realizację z nadzorem oraz 2-letnią gwarancję na wykonane usługi, a płatności dokonuje się w oparciu o przygotowany harmonogram uzależniony od postępu prac.

Do mieszkania wykończonego „pod klucz” można w zasadzie od razu się wprowadzać. Taka usługa obejmuje pomalowanie ścian, położenie podłóg, montaż drzwi wewnętrznych, wykończenie i wyposażenie łazienki oraz montaż płytek ceramicznych. Dodatkowo może uwzględniać również wykonanie zabudowy meblowej na wymiar. Jest to szybkie i wygodne rozwiązanie, dlatego usługa cieszy się ogromną popularnością na rynku nieruchomości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na czym polega współpraca

Podpisanie umowy następuje dopiero po zapoznaniu się z wstępnym kosztorysem prac wykończeniowych. Po dopełnieniu formalności, można przejść do jednej z najprzyjemniejszych części procesu - wyboru materiałów wykończeniowych, który odbywa się w showroomie zlokalizowanym w centrum Warszawy. Dzięki temu klienci nie tracą czasu na bieganie po sklepach budowlanych, wszystko mają w jednym miejscu. Nie muszą się również martwić zamówieniami i terminami dostaw. Tym wszystkim zajmują się specjaliści, którzy dbają o prawidłowy przebieg całego procesu. Prace budowlane i wykończeniowe wykonują profesjonalne ekipy wykończeniowe zgodnie z zaakceptowanym projektem. Nadzór nad każdym etapem prac sprawują koordynatorzy ds. realizacji. Dzięki ich zaangażowaniu inwestor nie musi jeździć na budowę. Po zakończeniu prac wykonawczych klient otrzymuje gwarancję. Może również zdecydować się na dalszą współpracę z pracownią. Architekci doradzą również w wyborze oświetlenia i sprzętu AGD.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych