Jak urządzić małą łazienkę? Dowiesz się na 4 Design Days

Urządzanie małej łazienki to nie lada wyzwanie. Jak sprawić, by były wygodne i funkcjonalne? Rozwiązania do ich aranżacji znajdziecie już w lutym na stoiskach wystawców 4 Design Days.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: DobrzeMieszkaj.pl 11 stycznia 2017 12:31

Niewielka przestrzeń łazienkowa uważana jest za jedną z najbardziej kłopotliwych kwestii przy aranżowaniu pomieszczenia. Odpowiednia kolorystyka, zestawienie ceramiki i armatury, dopasowanie oświetlenia – wybór każdego z tych elementów jest uzależniony od ograniczonej powierzchni wnętrza. Często decydujemy się na nieprzemyślane rozwiązania, które w rzeczywistości jeszcze bardziej przytłaczają łazienkę. 

Aby dobrze zaprojektować i zaaranżować małe wnętrze, najlepiej skonsultować się z fachowcami, którzy pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie - oferta rynkowa jest bardzo szeroka i naprawdę trudno samemu wybrać to, co najlepsze z ogromu dostępnych rozwiązań. W czasie lutowych targów 4 Design Days wielu wystawców przedstawi nowoczesne i funkcjonalne aranżacje wnętrz i produkty im dedykowane. Nie zabraknie również propozycji łazienkowych. Jednym z wystawców jest sieć salonów Max-Fliz, oferująca wyposażenie łazienek, ale także salonów, sypialni czy kuchni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przygotowane we współpracy z naszymi partnerami tegoroczne stoisko MaxFliz jest zgodne z filozofią komplementarnego urządzania wnętrz, ale również z rytmem doby. Podkreśla to kształt ekspozycji, która zaplanowana jest na planie tarczy zegara. Wskazówki wyznaczają typowe pomieszczenia znane z każdego mieszkania jak: kuchnia, salon z jadalnią, sypialnia oraz łazienka. Wszystko w zgodzie z ergonomią, wygodą i designem wzajemnie łączy się i uzupełnia - mówi Gabriela Kaźnica z działu marketingu Max-Fliz Katowice. 

Na stoisku Max-Fliz będzie można dowiedzieć się także więcej o rozwiązaniach dedykowanych małym wnętrzom, a doradcy firmy służyć będą poradami, jak zaaranżować pomieszczenia, by spełniały wszystkie nasze potrzeby. Zobaczcie, co o urządzaniu małych łazienek mówi współpracujący z Max-Fliz architekt Amadeusz Kulczyk z DOM ART - Architektura wnętrz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych