Komandor rusza z aplikacją do samodzielnego projektowania

Komandor uruchamia narzędzie, które łączy świat wirtualny z rzeczywistym, zamieniając marzenia o wygodzie w prawdziwy mebel. Instalując aplikację Designer Komandor na telefonie lub wchodząc na dedykowaną stronę na urządzeniu desktopowym, można skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, gotowych zestawów wnętrz i ponadczasowych wzorów, które stanowią drogowskaz w projektowaniu.

Autor: housemarket.pl 20 października 2020 14:54

W zgodzie z intuicją – proste i szybkie projektowanie

Nie trzeba być znawcą programów graficznych, ani posiadać specjalistycznego sprzętu i dodatkowych umiejętności, by od A do Zet zaprojektować własny mebel lub inne rozwiązanie związane z przechowywaniem rzeczy czy architekturą wnętrza. Nowy konfigurator Komandora to intuicyjna aplikacja zawierająca gotowe propozycje rozwiązań wnętrz, stylistyki frontów czy zestawień kolorystycznych, dzięki którym szybko i łatwo samodzielnie wygenerujemy projekt. Designer Komandor na każdym etapie prac pokazuje wprowadzone zmiany, a w efekcie końcowym ukazuje gotowy mebel z jego wszystkimi niuansami i detalami, by jak najlepiej oddać, jak będzie prezentował się w rzeczywistości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bogactwo materiałów – szeroki wybór produktów

Do wyboru do koloru – to popularne określenie chyba najlepiej oddaje gamę produktów i opcji wykończenia Komandora dostępną w ramach aplikacji. Aplikacja pozwala zaprojektować dowolną szafę lub garderobę, w wielkości oraz kolorystyce pasującej do wnętrza mieszkania czy domu. Możliwości jest mnóstwo – od szaf z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi poprzez szafy wnękowe i wolnostojące, aż po garderoby w kilku układach. Dużą swobodę w kreowaniu mebli daje różnorodność dostępnych materiałów – profile drzwiowe, płyta, szkło, lakier czy forniry – i ich szeroka gama kolorystyczna. A możliwość ich dowolnego zestawiania poszerza spektrum dostępnych wariantów i pozwala bawić się fakturą czy kolorem tak, by projektowane meble były ciekawe, niepowtarzalne i designerskie.

Na własnych zasadach – indywidualizacja mebla

Trudno wyobrazić sobie większe możliwości spełniania swoich wnętrzarskich ambicji niż wtedy, gdy wszystkie narzędzia do projektowania mamy we własnych rękach. Dzięki Designer Komandor już w najwcześniejszej fazie pracy nad projektem możemy wybrać wszelkie detale – wielkość mebla, ulubiony styl aranżacyjny czy sposób przechowywanych rzeczy. Użytkownik podejmuje decyzje, po czym otrzymuje wygenerowaną przez aplikację propozycję swojej szafy. Zaproponowany mebel uwzględnia zadeklarowane przez niego wybory, jeśli chodzi o kolorystykę frontów czy rozkład elementów i wyposażenia wnętrza oraz pokazuje rozwiązanie najlepiej do nich dopasowane. Pozostaje już tylko doprecyzować wymiary i cieszyć się meblem idealnie skrojonym do swoich potrzeb.

W określonych ramach – gotowe rozwiązania

A jeśli nie czujemy się pewnie na wnętrzarskim gruncie i wolimy zdać się na sprawdzone rozwiązania? Komandor pomyślał o klientach, którzy chcieliby skorzystać z gotowych recept na szafę idealną. Konfigurator posiada opcję wbudowanych przykładowych rozwiązań frontów czy wnętrz, które są zgodne z aktualnymi trendami, a jednocześnie ponadczasowo funkcjonalne. Możliwość skorzystania z gotowych rozwiązań w oczywisty sposób znacznie ułatwia proces i przyspiesza konfiguracji i projektowania.

SŁOWA KLUCZOWE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych