Kuchnia na noworoczne spotkaniahousemarket.pl - 27 stycznia 2020 10:48


Choć zmiany aranżacyjne większości z nas kojarzą się przede wszystkim z metamorfozą salonu czy sypialni, to zimową zabawę kolorami doskonale jest zacząć od kuchni. W końcu karnawał to idealny czas na kulinarne szaleństwo i wspólne biesiadowanie przy stole.

Kiedy z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni, dobrym pomysłem jest wprowadzenie do domowego wystroju słonecznych tonów. Nadadzą one wnętrzu przytulność, a domownikom zapewnią dobre samopoczucie i zastrzyk energii.

Miłośnikom prostoty z pewnością przypadnie do gustu delikatny błękit, kojarzący się z letnim bezchmurnym niebem, optycznie rozjaśni pomieszczenie i sprawi, że będzie ono wyglądało bardziej przestronnie. W takim otoczeniu przyjemniej będzie spotkać się z przyjaciółmi, by snuć plany o wakacjach na gorącej, rajskiej plaży.

Odważną, ale też bardzo modną propozycją kolorystyczną jest nasycona zieleń. Barwa wyjątkowo dobrze będzie komponować się z drewnianymi elementami podkreślając ich naturalny urok. Głęboki odcień doda całej aranżacji niewymuszonej elegancji, przywodząc na myśl kolację w wytwornej restauracji.