Kuchnie dla wymagających

Aster Cucine reprezentuje niepowtarzalny design i luksus, niezależnie od tego czy są to kuchnie w stylu glamour czy industrialnym. W jaki sposób rodzą się te pomysły? 

Autor: HouseMarket.pl 12 grudnia 2016 13:25

W jaki sposób rodzą się te pomysły?

Pietro De Riso, dyrektor eksportu Aster Cucine: Współpracujemy ze znakomitymi projektantami, którzy są bardzo kreatywni. A pomysły rodzą się podczas pobytu w różnych miejscach, takich jak restauracje, kawiarnie, hotele i z obserwacji świata.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jakie materiały wykorzystuje Aster Cucine do produkcji mebli kuchennych?

- Bardzo różne w zależności od kolekcji. Wciąż poszukujemy nowych materiałów. Gdy powstaje projekt, zastanawiamy się co będzie do niego najbardziej pasowało i rozważamy nawet najbardziej niespotykane propozycje. Na przykład w kolekcji Factory wykorzystujemy metal połączony ze starym drewnem z rozbiórek domów. Firma, która nam je dostarcza, gwarantuje, że ma ono od 30 do 80 lat. Używamy też naturalnego kamienia, nie tylko granitu, ale też łupka, który doskonale się sprawdza w meblach kuchennych. W kolekcji Luxury Glam na przykład pojawia się skóra, mahoń i niestandardowe kolory, które są niedostępne w palecie RAL. Nasi klienci są bardzo wymagający i my staramy się temu sprostać z dobrym skutkiem.

Która z kolekcji Aster Cucine cieszy się największym powodzeniem?

- Współpracujemy z całym światem, więc obserwujemy, że każdy kraj ma swoje preferencje. Naszą siłą jest to, że jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klientów. Realizujemy indywidualne zamówienia, nawet najbardziej niecodzienne. W Polsce dominuje ostatnio nowoczesna klasyka i glamour. Zakładamy, że niedługo będzie też zainteresowanie kuchniami z kolekcji Factory, bo wszelkie nowinki w Polsce zwykle przyjmują się dwa lata później, niż w innych krajach.

Aster Cucine od około roku współpracuje w Polsce z Galerią Heban i od niedawna ma też swoje ekspozycje dwóch kolekcji mebli kuchennych – Luxury Glam i połączenie modelu Factory – z modnym chromowym wykończeniem frontów i miedzianymi akcesoriami z modelem klasycznym Avenue. Skąd pomysł właśnie na nie?

- Chcieliśmy swoimi kolekcjami dopasować się do panującego stylu glamour w Galerii Heban. Była to także decyzja właścicieli tego showroomu, którzy wybrali właśnie te kolekcje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych