Mała zmiana, duży efekt - pomysły na szybką metamorfozę aranżacjihousemarket.pl - 24 kwietnia 2020 14:02


Wiosna to doskonała pora na metamorfozy. Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku, a ten wcale nie musi być wielki. Podpowiadamy, na czym warto się skupić, aby w prosty sposób i przy niekoniecznie dużym budżecie, odmienić wnętrze swojego domu.

Wiosna na stole

Oryginalnie zdobione talerze, piękne lniane serwetki, lśniące sztućce - niewiele trzeba, aby domowe posiłki stały się prawdziwą ucztą dla zmysłów. Nasza rada: postaw na unikalne, rzemieślniczo wykonane naczynia, aby dodać nakryciu charakteru.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Diabeł tkwi w szczegółach

Aby odmienić wnętrze, nie zawsze musisz stawiać na duże elementy wyposażenia. Nowa lampa wykonana z naturalnych materiałów lub oryginalny stolik pomocniczy wprowadzą powiew świeżości do całej aranżacji. Świeże kwiaty w nowym wazonie to także element, który zawsze odmienia oblicze wnętrza. 

Modny akcent 

Warto zainwestować w jeden element wystroju, który stanie się bohaterem całej aranżacji. Oryginalne meble łączące w sobie nietuzinkowe materiały, jak np. welur i akryl, lub też zaskakujące swoją formą i kształtem są najlepszą inwestycją, jeśli chodzi o szybką metamorfozę wnętrza.