Masaż we własnej łazience

Dzięki odpowiednio zaprojektowanym słuchawkom prysznicowym możemy wykonywać masaże we własnej łazience.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 16:19

Podczas prysznica warto wykorzystać słuchawkę z funkcją bubble - w krótkiej chwili poczujemy się jak podczas prawdziwego masażu, a tworzące się wodne bąbelki dadzą nam namiastkę ciepłej kąpieli w jacuzzi.

Podczas porannego prysznica śmiało włączmy chłodną wodę, choćby na ostatnie dwie minuty – w ten sposób natychmiast się obudzimy. Nagła zmiana temperatury zahartuje, przyspieszy przemianę materii, a z pomocą słuchawki z funkcją rain lub massage – pomoże zwalczyć cellulit i pobudzi nasze krążenie. Aby uzyskać efekt dodatkowego dotlenienia skóry, możemy stosować naprzemiennie zimny i ciepły strumień.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Im więcej tym lepiej

Zestawy prysznicowe marki Cersanit to nowoczesne propozycje dla osób pragnących korzystać z funkcji masażu wodą w zwykłej kabinie natryskowej lub wannie. Ponieważ każdy z nas ma swoje ulubione sposoby na kąpiel, z pewnością opłaci się zakup prysznica z słuchawką wielofunkcyjną. Dzięki możliwości regulacji, zadziałamy na skórę aż na siedem różnych sposobów, w zależności od osobistych upodobań.

Mocny strumień massage pobudzi krążenie, rain orzeźwi i wzmocni, bubble – cudownie zrelaksuje, a mist odświeży delikatną wodną mgiełką. Poszczególne funkcje można też ze sobą łączyć, aby osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt. To nie wszystko – ekologiczna wersja regularnego strumienia eco (w zestawach Modi, Vibe i Senti) ograniczy zużycie wody o połowę, a funkcja Cersanit Turbo Air (w modelu Senti) umożliwi dodatkowe napowietrzenie wypływającej wody.

Bogata oferta rozwiązań marki Cersanit, przeznaczonych do strefy kąpielowej, pozwala na możliwość skompletowania całości potrzebnego wyposażenia, łącznie z baterią. Poza zestawami prysznicowymi możemy wybrać idealną dla siebie baterię, zarówno natryskową, jak i wannowo-natryskową. Wybrane baterie posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań, jak dwustopniowa głowica, czy ogranicznik temperatury. W połączeniu z odpowiednim zestawem natryskowym odnajdą się w każdej łazience, pomagając oszczędzić rachunki za wodę i energię oraz cudownie odprężając każdego dnia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych