Modne wnętrza wracają do naturyStudio Dobrych Rozwiązań - 09 maja 2016 16:22


Czy mini szklarnia zajmie miejsce telewizora, a zestaw do slow cooking zastąpi mikrofalówkę? O tym, czy ekomoda to tylko efemeryda, czy trwały trend będzie się można przekonać się już 17 maja w Lublinie podczas kolejnych warsztatów Studia Dobrych Rozwiązań.

Natura wkracza do wnętrz domów i mieszkań. Ten zyskujący na popularności motyw coraz częściej pojawia się w salonach, kuchniach i łazienkach Polaków w różnorodnej postaci: od naturalnych materiałów, przez florystycznych inspiracje, po żywą zieleń, drewno i kamień. To właśnie powrót do natury jest najbardziej widocznym tegorocznym trendem w urządzaniu i aranżacji wnętrz.

Podczas kolejnych warsztatów dla architektów „Studio Dobrych Rozwiązań”, które odbędą się 17 maja w Lublinie, dziennikarze magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka” przedstawią najnowsze trendy wnętrzarskie z targów Isaloni i Eurocucina 2016 w Mediolanie, a partnerzy Studia Dobrych Rozwiązań zaprezentują innowacyjne rozwiązania dedykowane wnętrzom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W programie także: wszystko o budowaniu własnej marki, prezentacje wyposażenia łazienek i kuchni, mobilne centrum szkoleniowe Grohe oraz konkursy i upominki.