Nowoczesne mieszkanie. Stwórz swoje własne drzwi

Drzwi wewnętrzne to nie tylko jeden z ważniejszych elementów wyposażenia mieszkania. To także istotny element jego dekoracji całego wnętrza.

Autor: housemarket.pl 30 czerwca 2017 12:05

Decyzja o zakupie drzwi nie należy do najłatwiejszych. Jest obarczona sporą odpowiedzialnością, bo podejmujemy ją raz na kilka, kilkanaście lat. Idealny model musi spełniać szereg wymagań, które pozwolą cieszyć się nim przez dłuższy czas. Powinien przekonywać jakością wykonania, dobrymi parametrami technicznymi umożliwiającymi łatwe i przyjemne użytkowanie, uniwersalną, niestarzejącą się po dwóch sezonach estetyką i atrakcyjną ceną. 

Drzwi marki Vox reprezentują bardzo konkretną filozofię. Fundamentalne znaczenia ma w niej jednostka. Firma zapewnienia narzędzia do swobody projektowej dopasowanej do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Produkty Vox można personalizować, dostrajać do własnej wizji i stylu życia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najnowsze kolekcje drzwi Modus i Supri - podążają wytyczoną przez firmę drogą. Stylistyka kolekcji jest oszczędna, minimalistyczna, ale przy tym zaskakująca.Obie linie wyposażono w niecodzienne wykończenie brzegu krawędzi skrzydła. Kolekcja Modus posiada krawędź przypominającą sklejkę, która nadaje jej naturalny charakter. Absolutną nowością w linii jest również wariant obrzeża w głębokim kolorze antracytu. Modele Supri odznaczają się obrysem w tym samym ciemnym odcieniu szarości.

Skrzydła Modus dostępne są w uniwersalnej bieli, a paleta kolorystyczna kolekcji Supri obejmuje cztery odcienie: klasyczną biel, subtelną szarość - „dąb grey”, ciepły „dąb walijski” oraz nieco ciemniejszą „akację”. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych