Nowy wymiar higieny

Toalety myjące nie tylko myją, ale posiadają również wiele dodatkowych funkcji, które można regulować, choćby temperaturę, ciśnienie, zasięg i intensywność.

Autor: HouseMarket.pl 04 października 2016 11:51

Toalety myjące, które w Japonii od dawna są normą opanowują już nie tylko zachodnie łazienki, lecz także coraz częściej pojawiają się w polskich mieszkaniach. Dla pełnego komfortu użytkowników Villeroy & Boch rozszerza ofertę desek myjących i wprowadza na rynek ViClean-U+.

 W służbie higieny i komfortu

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Połączenie funkcji miski ustępowej i bidetu, zgodnie z efektem synergii, zapewnia niezliczoną liczbę korzyści. ViClean-U+ gwarantuje maksymalną higienę i wygodę, a także proekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Wyposażony jest w funkcję mycia i suszenia. Każdą z nich można dopasować do własnych preferencji. Położenie dyszy, temperatura i ciśnienie wody, temperatura suszenia oraz podgrzanie siedziska są regulowane w pięciostopniowej skali.

Korzystanie z toalety ułatwi również automatycznie podnoszona i opuszczana pokrywa. Wszystkie funkcje można obsługiwać za pomocą pilota zdalnego sterowania, z którego korzystanie jest intuicyjne, szybkie i dziecinnie proste.

Dodatkowo możliwe jest ustawienie i zapamiętanie indywidualnych profili dla dwóch osób, dostępne za naciśnięciem jednego przycisku.

W służbie ekologii – zielone rozwiązania

Zielone rozwiązania, w które został wyposażony ViClean-U+, optymalnie wykorzystują wodę i energię. Urządzenie dzięki systemowi napowietrzania wody zużywa jedynie 430 ml wody na minutę dla funkcji mycia. Deska wyposażona jest w zintegrowane oświetlenie LED, a woda podgrzewana jest za pomocą energooszczędnego podgrzewacza. ViClean-U+ wykonany jest z antybakteryjnego materiału, a jego dysze czyszczą się automatycznie przed i po każdym użyciu. Ponadto zapewnia ochronę przed wtórnym zanieczyszczeniem wody.

W ofercie Villeroy & Boch dostępne są dwa modele desek myjących. Pierwszy z nich to ViClean-L, zaprojektowany przez włoskich designerów Daniela Debiasiego i Federica Sandri ze studia Something, którzy desce nadali kształt liścia. Drugi, najnowszy model, to ViClean-U+ – wyposażony w dodatkowe funkcje dla jeszcze większego komfortu i wygody użytkowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych