Ogród w dobrym tonie

Aranżacja nawierzchni okalającej dom powinna być spójna z wizerunkiem całej posesji. Wybór harmonizujących ze sobą elementów pozwoli na stworzenie oryginalnego projektu.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 16:29

Unikalna faktura płyt zewnętrznych Novello od Dasag oraz kolorystyka inspirowana naturą to sposób na elegancki ogród. Płyty umożliwiają tworzenie stonowanych i eleganckich kompozycji ogrodowych, tarasów oraz balkonów. Seria skierowana jest do osób ceniących prostotę oraz minimalizm. Unikalna struktura płyt pozwala na stworzenie wyjątkowej aranżacji odpornej na działanie czynników zewnętrznych.

Szorstka delikatność

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Płytki zostały wykończone za pomocą technologii uszlachetniania lago. Powierzchnia elementów natychmiast po formowaniu poddawana jest płukaniu przy użyciu wielu strumieni wody pod wysokim ciśnieniem. Zabieg ten sprawia, że ziarna kruszyw zostają częściowo odsłonięte. Dzięki temu możliwe jest uwydatnienie naturalnego kształtu oraz barwy. Technologia lago sprawia, że płyty stają się szorstkie i nabierają w ten sposób wyjątkowych właściwości antypoślizgowych – tak ważnych w przypadku nawierzchni zewnętrznych. Płyty zapewniają bezpieczeństwo użytkowania nawet po intensywnych opadach deszczu czy śniegu.

Podwójna ochrona

Płyty, dzięki zastosowaniu systemu Dasag top seal, charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Jest to dodatkowa zewnętrzna warstwa ochronna nakładana na płyty podczas produkcji. Zabezpiecza wyroby przed nadmiernym wchłanianiem wody oraz zabrudzeń. Dzięki dodatkowej impregnacji płyty są odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz są łatwe w utrzymaniu czystości.

Czerpane z natury

Płyty dostępne są w trzech kolorach inspirowanych naturą – kremowym, czarnym i beżowym. Stonowane klasyczne barwy umożliwią wykreowanie eleganckiej aranżacji, która wpisze się w wygląd współczesnego ogrodu. Płyty dostępne są w formacie 40x40x4,3 cm.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych