Ogrzewacz na chłodne letnie noce

Ogrzewacz gazowy to nie tylko gwarancja ciepła w chłodne letnie noce. To także spektakularna wizja ognia widoczna z czterech stron urządzenia.

Autor: HouseMarket.pl 26 maja 2017 12:23

Dzięki funkcji grzewczej i wyjątkowemu designowi, Patio sprawdzi się w każdym miejscu. W domach jednorodzinnych może być znakomitą ozdobą ogrodu lub tarasu, w restauracjach i hotelach może stanowić natomiast uzupełnienie przestrzeni jadalnej czy wypoczynkowej. W każdym z tych miejsc stanie się punktem, wokół którego będą gromadzili się mieszkańcy i goście, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią.

Ogrzewacz robi wrażenie

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Największą zaletą ogrzewacza jest jego naturalna wizja ognia. W urządzeniu zastosowano nowoczesny palnik ceramiczny i osłonięto go z każdej strony szkłem. Dzięki temu migające płomienie są widoczne z każdego punktu ogrodu czy tarasu, a ciepło emitowane w sposób bezpieczny przez urządzenie, rozchodzi się równomiernie w każdym kierunku.

Dodatkowo, każdy ogrzewacz gazowy jest ozdobiony białymi kamieniami (otoczakami), co sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjny wizualnie. Możliwe jest także dodatkowe udekorowanie go szkiełkami dekoracyjnymi o różnym kształcie i kolorze. Ogrzewacz jest dostępny w trzech wykończeniach: malowany na czarno, z panelami szklanymi w kolorze białym lub czarnym.

Wygoda i funkcjonalność

Lokalizację Patio można dowolnie zmienić dzięki kółkom, które posiada. Jego rozpalenie jest niezwykle łatwe – można to zrobić albo za pomocą przycisku umieszczonego w obudowie ogrzewacza, albo w przypadku drugiego modelu – przy użyciu pilota. Patio nie wymaga czyszczenia szyb, ponieważ ogień ich nie zadymia, a pracować może nieprzerwanie nawet do 30 godzin na jednej butli gazowej. Natomiast zastosowanie systemu otwierania Push to Open, zamiast klamki, pozwoliło stworzyć spójną bryłę ogrzewacza.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Patio jest zasilany płynnym gazem z butli ukrytej w obudowie. Osłonięte szkłem płomienie można podziwiać pod pełną kontrolą – szyby z ceramiki żaroodpornej wytrzymują temperaturę nawet do 800 st. Celsjusza. Górna obudowa i specjalny czujnik termopary chroni przed wiatrem i zaprószeniem ognia, a dolna zamykana komora jest zabezpieczona przed dziećmi i niepowołanymi osobami. Patio ma też zawór antyprzechyłowy - na wypadek, gdyby urządzenie się przewróciło, odcina on dopływ gazu i wygasza ogień.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych