Ogrzewanie mieszkania. Zalety nowoczesnych grzejników w łazience

Elementy wyposażenia łazienki to element warty rozważenia. We wnętrzu warto zainstalować grzejnik, który szybko nagrzeje łazienkę i wysuszy ręczniki.

Autor: housemarket.pl 26 sierpnia 2022 16:17

Kąpiel lub prysznic

Łazienka jest miejscem, w którym odświeżamy się i regenerujemy po ciężkim dniu - po prostu chcemy czuć się w nim dobrze. Nie ma nic lepszego podczas chłodnych dni niż kąpiel (prysznic) w ciepłej łazience, po której wytrzemy się suchym i ciepłym ręcznikiem.

W łazience sprawdzi się grzejnik, który wyposażono w tryb prysznic. Dzięki temu urządzenie podgrzeje ręczniki, ogrzeje pomieszczenie i wysuszy ręczniki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Do nagrzewania łazienki, jak i wysuszenia ręczników niezbędny jest wentylator, wbudowany w suszarkę łazienkową, który produkuje duże ilości ciepła (w kilka minut podnosi temperaturę łazienki o 2-4 st. C.). Dzieje się tak niezależnie od pory roku - także wtedy, gdy system C.O. nie grzeje (np. wczesną jesienią czy późną wiosną).

Wentylator w  grzejniku łazienkowym powinien posiadać siatkowy filtr cząsteczek stałych, wielorazowego użytku, który zapewni w ogrzewanym pomieszczeniu powietrze dobrej jakości oraz pracować bardzo cicho.

Praca z pełną mocą.

Niezwykle przydatna jest funkcja, dzięki której, w jak najkrótszym czasie, zwiększysz moc urządzenia:

1. Wciśnij przycisk i wybierz w jakim czasie dodatkowe ciepło ma zostać wytworzone (od 10-15 min do 2 godzin).

2. Grzejnik łazienkowy, dzięki wentylatorowi pracuje z maksymalną mocą.

3. Następnie powraca samoczynnie do normalnego cyklu pracy.

Tryb pracy z pełną mocą może być załączany automatycznie co 24 godziny, dzięki czemu wysuszysz i podgrzejesz ręczniki każdego dnia tygodnia i o tej samej porze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych