Okap, który pochłania i zdobi

Okap kuchenny może być ozdobą wnętrza lub dyskretnym, a przy tym skutecznie spełniającym rolę pochłaniania zapachów i tłustych oparów elementem.

Autor: HouseMarket.pl 24 maja 2017 16:10

Wyrafinowane wzornictwo, funkcjonalność oraz najnowocześniejsze technologie – tak w skrócie można określić produkty włoskiej marki BEST.

Okapy początkowo miały być tanimi urządzeniami gospodarstwa domowego, zapewniającymi komfort gotowania. Ich estetyka nie była wyszukana i raczej nie zdobiły wnętrza, a przy tym zajmowały dużo miejsca. Najważniejsza była funkcja.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

BEST przekształcił te proste technologicznie produkty w designerskie dzieła sztuki użytkowej, które przez lata ewoluowały, odzwierciedlając style i trendy w branży wzorniczej na całym świecie. Firma została założona w 1979 roku we włoskiej miejscowości Fabriano przez dwóch przedsiębiorczych wizjonerów, nieustannie poszukujących nowych rozwiązań.

Po dziesięciu latach działalności BEST zaprezentował pierwszy na świecie okap łączący funkcjonalność z estetyką. Jako pierwszy na świecie wprowadził nowoczesne wzornictwo i zaawansowane technologie w dziedzinie wentylacji kuchennej. Od tego czasu okapy zaczęły pełnić również funkcję dekoracyjną.

W ofercie tej marki, poza okapami przyściennymi i podszafkowymi, znajdziemy także narożne, wyspowe, sufitowe i dekoracyjne, a przy tym niezwykle skuteczne pochłaniacze najnowszej generacji. Wyglądem często bardziej przypominają dzieła architektoniczne, finezyjne lampy czy designerskie przedmioty niż urządzenia pochłaniające opary kuchenne.

A jeśli zależy nam na jak największej dyskrecji i oszczędności miejsca, mamy do dyspozycji okapy wysuwane na czas pracy z blatu kuchennego lub wbudowane w sufit. Okapy BEST są zaawansowanymi technologicznie inteligentnymi urządzeniami, które bez naszej ingerencji czuwają nad panującą w domu atmosferą. Samoczynnie wykrywają każdy zapach, dym, gaz oraz parę wodną i usuwają je, zanim zdążymy o tym pomyśleć. Wygodę użytkowania okapów BEST zapewnia sterowanie pilotem, z możliwością przejścia na tryb manualny. W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki BEST jest firma Comitor.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych