Pałacowy klimat w nowoczesnym wydaniuHouseMarket.pl - 07 grudnia 2015 15:40


Królewską aranżację w domowym zaciszu wyczarować można dzięki ozdobnym dekorom ceramicznym. W połączeniu z płytkami bazowymi w klasycznej bieli i czerni stworzą one pałacowy klimat w nowoczesnym wydaniu.


Bogata mozaikowa ornamentyka, struktury i złocenia spodobają się tym, którym znudził się już surowy, skandynawski minimalizm.

Królewskie pałace budowane były z wielkim rozmachem i precyzją. Poprzez bogate zdobienia i złocenia miały podkreślać pozycję ich mieszkańców. W dzisiejszych domowych aranżacjach stawiamy na nieco skromniejsze rozwiązania, co nie oznacza całkowitej rezygnacji z pałacowych akcentów. Mozaikowe, pozłacane ornamenty doskonale komponują się z klasyczną bielą, tworząc zaskakujące połączenie królewskiego przepychu z nowoczesnością.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolekcja Ceramstic Opp! Royal w rozmiarze 90 x 30 cm zestawia ze sobą to, co nowoczesne i modne z tradycyjnymi elementami nawiązującymi do stylu pałacowego. Wielkoformatowe płytki sprawiają wrażenie mozaiki złożonej z majolikowych ornamentów w różnych rozmiarach. Patchworkowa budowa sprawia, że przy pomocy jednej dużej płytki uzyskujemy efekt mozaiki. Delikatna struktura i przetarte złocenia nadają dekorom prawdziwie królewski wygląd. Kolekcję dekorów uzupełniają gładkie płytki bazowe w klasycznej bieli i czerni, które stanowią dla nich dyskretne tło.

Dekory Opp! Royal dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. Odcień niebieskiego przypominający kolor oceanu, zestawiony z bielą, idealnie pasuje do przestrzeni łazienkowych. Płytki Opp! Royal Red wprowadzą do wnętrza ciepły klimat wprost z orientalnego pałacu. Dekory w wersji czarno-białej to klasyczne, niezwykle eleganckie połączenie kolorystyczne, które sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także w przedpokoju czy salonie.