Pojemna szafa w salonie

Duża szafa systemowa zamontowana w salonie z pozoru wydaje się nietypowym pomysłem. Jednak w niektórych przypadkach jest to najlepsze rozwiązanie, tak pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2016 15:58

Salon jest pomieszczeniem, o którego wystrój dbamy najbardziej. Reprezentacyjny pokój to miejsce, gdzie przyjmujemy gości, odbywają się rodzinne uroczystości, i zwyczajnie relaksujemy się po pracy. Nie może zatem zabraknąć w nim strefy przeznaczonej na wypoczynek, czy też wygodnego stołu. Ale w salonie gromadzimy też sporo przedmiotów i nie wszystkie chcemy eksponować.

Wśród rzeczy, które warto schować przed wzrokiem jest zestaw muzyczny oraz telewizor z plątaniną kabli. Często nie chcemy też, by na kurz narażone były kolekcje płyt i książek lub ważne dokumenty. Wszystkie te przedmioty pomieści i uporządkuje elegancka szafa z przesuwnymi drzwiami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Salon to kolejne pomieszczenie, w którym systemy do przechowywania Raumplus udowadniają swoją wszechstronność. Szafę z przesuwnymi drzwiami zamontować można we wnęce lub wzdłuż ściany. Oferowane systemy nie mają sztywnie ustalonych wymiarów, zatem dopasować można je do każdej przestrzeni.

- Wewnętrzny regał konfigurowany jest wedle jego przeznaczenia. Oprócz różnej wielkości otwartych półek, pojawić się w nim mogą szuflady i komody. Z myślą o telewizorze i innych urządzeniach półki wyposażane są w przepusty na kable. Całość zamykają drzwi przesuwne z cienką aluminiową ramą. Ponieważ w salonie szczególnie ważna jest estetyka, jako ich wykończenie polecamy szkło lakierowane lub lustro w różnych odcieniach. Sięgające wysokości 3,5 metra drzwi o jednolitej, gdyż pozbawionej szprosów płaszczyźnie, z łatwością wpiszą się w aranżację salonu – mówi Aneta Świderska, projektantka w firmie Raumplus.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych