Pokaż jak mieszkasz i wygraj konkurs!

Zrób zdjęcia swojego mieszkania lub domu! Redakcja Dobrze Mieszkaj nagrodzi najładniejsze wnętrze profesjonalną sesją zdjęciową i publikacją na łamach pisma. Wyniki konkursu poznamy w trakcie 4 Design Days w Katowicach!

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: DobrzeMieszkaj.pl 10 stycznia 2017 12:22

Urządziłaś swoje mieszkanie i jesteś z niego dumna? Chciałbyś się pochwalić jak mieszkasz i zobaczyć swoje wnętrze w magazynie Dobrze Mieszkaj? Redakcja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejsze mieszkanie, w którym nagrodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa i publikacja wnętrza mieszkania lub domu na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj. Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zrób co najmniej 5 zdjęć swojego mieszkania lub domu

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

2. Prześlij je na adres mailowy redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule podając "Konkurs Dobrze Mieszkaj", a w treści dodatkowo zamieść swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon)

3. Wszystkie zgłoszone mieszkania pokażemy na fanpage'u Dobrze Mieszkaj na Facebooku

4. Redakcyjne jury wyłoni najpiękniejsze wnętrze, które nagrodzi profesjonalną sesją zdjęciową opublikowaną na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl.

5. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days 19 lutego w Katowicach. Jury konkursu: redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj oraz architekci wnętrz współpracujący z Akademią Dobrze Mieszkaj i udzielający porad na stoisku Publikatora.

Zobacz więcej o konkursie

Czytaj więcej o 4 Design Days

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych