Przepis na luksus w kuchni

Zlewozmywaki, baterie oraz akcesoria kuchenne, które łączą dopracowane wzornictwo, trwałość oraz funkcjonalność – to najlepszy przepis na luksus w kuchni.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 12:33

Wśród najnowszych propozycji firmy Comitor -wyłącznego importera kontraktowego marki Blanco na Polskę na uwagę zasługuje piętrowa komora Blanco Etagon, która zaskakuje niezwykłą estetyką i aspektami praktycznymi. Nowatorska koncepcja krawędzi funkcyjnej powoduje, że zwykła komora nabiera zalet kompletnego zlewozmywaka.

Rozwiązanie to, w połączeniu z przemyślanymi akcesoriami, pozwala na korzystanie z niej równocześnie na trzech poziomach: z komory, z krawędzi w komorze i krawędzi zewnętrznej zlewozmywaka. Ważnym elementem są w tym systemie szyny ze stali szlachetnej, które oparte wewnątrz komory na krawędzi tworzą dodatkowe miejsce do ustawienia umytych naczyń.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Elegancka linia krawędzi i wyposażenie komory w zakryty przelew C-overflow® oraz innowacyjny system odpływowy Blanco InFino® sprawiają, że zlewozmywak sprawdzi się w każdego typu kuchni, jako praktyczne i ponadczasowe rozwiązanie.

Kolejną z nowości jest zlewozmywak Blanco Etagon 500-U wykonany z kompozytu Silgranit® PuraDur®. Ten innowacyjny materiał zaskakuje swą wytrzymałością oraz odpornością na zarysowania, a także jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Blanco wprowadziło także do swojej oferty nową linię zlewozmywaków ceramicznych o płaskich krawędziach Blanco Idento XL 6 S w kolorze biały połysk.

Niektóre modele z nowej serii charakteryzuje możliwość montażu na równi z blatem. Godną uwagi propozycją są także nowe komory w wykończeniu z innowacyjnego materiału Durinox®, który dotychczas używany był wyłącznie do produkcji blatów kuchennych. Tworzywo to zastosowano m.in. w modelu Blanco Claron 700-U. Wszystkie najnowsze zlewozmywaki wyposażono w nowatorski system odpływowy InFino® charakteryzujący się brakiem szczeliny wokół odpływu, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Wśród ostatnich rozwiązań znajdziemy także baterię Blanco Panera-s, wyróżniającą się wyjątkowo wygodnym sposobem wyciągania wylewki, nową wersję systemu segregacji odpadków Blanco Flexon II oraz dedykowane do montażu przy oknie baterie Blanco Coressa-F z dźwignią z lewej strony, Blanco Laressa-F.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych