Przytulne mieszkanie w okolicy Gdańska. Tak urządzono 85 metrów

Mieszkanie dla młodego małżeństwa urządzone w rustykalnym stylu, przełamane zostało elementami nowoczesności i designu uzyskanymi dzięki kolorystyce i dodatkom . Nad projektem i realizacją czuwało studio pracownia Nabak Architektura Wnętrz.

Autor: housemarket.pl 26 sierpnia 2020 13:54

85-metrowe mieszkanie z elementami nowoczesności

Inwestorzy to młodzi ludzie planujący potomstwo. Klienci zgłosili się do pracowni po obejrzeniu wcześniej zrealizowanych projektów, w których odnaleźli inspiracje na swoje wnętrze. Zależało im na mieszkaniu, które byłoby przede wszystkim przytulne, a zarazem nowoczesne i oryginalne, spełniające wszystkie potrzeby i ustalone założenia. Po konsultacji z architektem zadecydowano, że mieszkanie zostanie podzielone na bardziej nowoczesną górę i przytulny dół, w którym klienci spędzają najwięcej czasu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowoczesna sypialnia, przytulny salon

Zgodnie z założeniami sypialnia oraz pomieszczenia znajdujące się na piętrze zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a efekt ten został osiągnięty dzięki jasnej kolorystyce, bieli ścian i monochromatycznym odcieniom podłogi, na której widnieje jasnoszara wykładzina w części sypialnianej. Część dzienna, jaką jest salon połączony z kuchnią to przede wszystkim ciepłe kolory drewna wpływające na wspomnianą przytulność i nieco rustykalny charakter. Przełamaniem dla tego rozwiązania są nowoczesne elementy wyposażenia wnętrza jak oświetlenie czy czarny, wyrazisty grzejnik Niagara od marki Luxrad.

- Zależało nam na wyborze koloru, który podkreśliłby nowoczesność w rustykalnym wnętrzu. Wybierając grzejnik, skupiliśmy się na smukłej konstrukcji pasującej do wymiarów wnętrza, ograniczonych przez okna oraz na odpowiedniej mocy dostosowanej do kubatury pomieszczenia. Stąd wybór grzejnika od marki Luxrad - zdradza Agnieszka Nabakowska, właścicielka pracowni Nabak Architektura Wnętrz.

Dodatkowymi rozwiązaniami zastosowanymi przez architektów były np. schody i przeniesienie wejścia na poddasze, co w rezultacie poskutkowało stworzeniem gabinetu. W projekcie wnętrza udało się zrealizować wszystkie założenia.

Nabak Architektura Wnętrz to pracownia, która specjalizuje się w architekturze wnętrz mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Zespół Architektów jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego i kreatywnego klienta. Poza projektem pracownia oferuje także wykonawstwo oraz stworzenie mebli na miarę potrzeb i marzeń inwestorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych