Sofa odwołująca się do architektury

Nowoczesny i odwołujący się graficznie do architektury model sofy Modrian zaprojektował Jean - Marie Massaud. Nowość marki Poliform ma modułowy charakter. Umożliwia to konfigurowanie układu i wielkości mebla w dowolny sposób.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2017 13:56

Sofę można ustawić w tradycyjnym liniowym układzie, jako model narożny lub w formie wyspy zajmującej centralne miejsce w strefie wypoczynkowej domu. Dodatkowym urozmaiceniem kompozycji są różnej wielkości poduszki oraz podłokietniki. Z meblem zintegrowany może zostać stolik kawowy lub umiejscowione za oparciem półki.

Elementy te są fornirowane dębem wędzonym lub czarnym wiązem. Pełna elastyczność w dopasowaniu mebla do indywidualnych upodobań daje również ogromny wybór obiciowych tkanin i skór. Model posiada charakterystyczne metalowe nogi w wykończeniu matowym lub błyszczącym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poliform to jedna z najbardziej znanych włoskich luksusowych marek meblarskich. Firma powstała w 1970, ale jej korzenie sięgają roku 1942 i sklepu w niewielkim włoskim miasteczku Brianza.

Z biegiem lat oferta marki rozrosła się do kilkunastu kolekcji mebli, którymi urządzić można praktycznie każde pomieszczenie z wyjątkiem łazienki. Styl marki kształtowany jest przez najlepszych współczesnych projektantów, wśród których są: Marcel Wanders, Paolo Piva, Jean-Marie Massaud, Emmanuel Gallina, Daniel Libeskind. Marka Poliform jest synonimem luksusu i najwyższej jakości.

Marka dostępna jest w www.mood-design.pl 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych