Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Opola i Torunia

Zapraszamy na spotkania z dobrym wzornictwem, oryginalnymi pomysłami oraz cenionymi architektami. Zajmujecie się fachowo projektowaniem wnętrz? Musicie wziąć udział w spotkaniach Studia Dobrych Rozwiązań! Najbliższe – 21 marca w Opolu i 28 marca w Toruniu!

Autor: Studio Dobrych Rozwiązań 03 marca 2017 16:03

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

W 2016 roku odwiedziliśmy 10 miast i gościliśmy prawie 1000 architektów. W tym roku nasz cykl szkoleń to aż 16 spotkań w całej Polsce, 100 godzin spotkań i 150 prelegentów i ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA STUDIA DOBRYCH ROZWIĄZAŃ:

21 marca – Opole
28 marca – Toruń

Podczas Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:
- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,
- unikalnych materiałach wykończeniowych i konstrukcyjnych,
- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Uzupełnieniem eksperckich wykładów i prezentacji o architekturze, home stagingu, promocji marki architekta w social media oraz innych praktycznych aspektach pracy projektanta wnętrz będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań. W programie ponadto konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

Organizatorem spotkania jest „Świat Łazienek i Kuchni” - jedyny na polskim rynku prasy wnętrzarskiej magazyn w całości poświęcony urządzaniu, dekorowaniu oraz wyposażaniu kuchni i łazienek oraz branżowy magazyn „Łazienka” - pismo, które nieprzerwanie od 20 lat na swych łamach opisuje i analizuje najbardziej aktualne trendy i zjawiska rynkowe zachodzące w branży łazienkowej. Wydarzenie wspierane jest również przez magazyn „Dobrze Mieszkaj” i portale www.dobrzemieszkaj.pl, www.mamkuchnie.pl, www.ryneklazienek.pl, www.lazienka.pl, www.meble.com.pl, www.archiconnect.pl.

Harmonogram Studia Dobrych Rozwiązań w 2017 roku

8.02 Olsztyn
21.03 Opole
28.03 Toruń
11.04 Łódź
20.04 Katowice
26.04 Warszawa
16.05 Szczecin
23.05 Lublin
06.06 Kraków
20.06 Trójmiasto
05.09 Białystok
20.09 Wrocław
10.10 Warszawa
24.10 Katowice
14.11 Poznań
28.11 Rzeszów

Chcesz zostać Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań? Jesteś architektem lub szkoleniowcem i chciałbyś merytorycznie współtworzyć nasze wydarzenie? Skontaktuj się z organizatorami.

Dowiedz się więcej: www.sdr2017.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych