Wnętrza rodem z fabryki

Beton, kamień i metal, a także odcienie szarości nabrały głębszego wyrazu i zostały na nowo odkryte w aranżacji wnętrz. Interprint, wpisując się w ten trend, proponuje dekory inspirowane powierzchniami, które można spotkać na placach budowy i w fabrykach.
 

Autor: HouseMarket.pl 29 maja 2017 16:20

Stworzone z myślą o wnętrzach, które cechuje industrialna surowość, dekory Interprint doskonale sprawdzą się nie tylko w pofabrycznych loftach. Zaskakująco dobrze pasują też do miejsc, które mają charakteryzować się elegancją i powściągliwością w wyrazie. A to dlatego, że wzory te są niezwykle różnorodne. Nie brakuje wśród nich ani propozycji dynamicznych i surowych, ani też łagodniejszych i subtelniejszych w wyrazie.

Wszystkie są doskonałym zrozumieniem sensu stylu industrialnego i świetnie odnajdą się zarówno w elementach aranżacji wnętrz, jak również na meblach i zabudowach. Wszędzie tam gdzie dominuje minimalizm i elegancka prostota.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dekor Oxid przyciąga uwagę swą prostotą. Rzadko wysuwa się na pierwszy plan, ale daje olbrzymie pole do popisu dla wyobraźni. Jest tak neutralny w wyrazie, że stanowi idealne tło - ekspozycję, na której dobrze będą prezentować się różnorodne materiały, faktury i kolory. To punkt wyjścia do zabawy kolorami w planowaniu wnętrza. Szarość Oxid podkreśli głęboka czerwień, szafir, kobalt i fiolet. Wybór dodatków utrzymanych w modnej zieleni pozwoli ożywić kompozycję.

Czy gra szarości i ciemnych brązów może nie być nudna? Owszem. Udowadnia to Industrial, który zaskakuje dynamiką i nieregularnością. Przejścia i łączenia pomiędzy odcieniami inspirują do tworzenia wnętrz, w których zachowana będzie fabryczna surowość, ale też wysoka dbałość o detale. Przy odpowiednim doborze dodatków dekoracyjnych, Industrial odnajdzie się również we wnętrzu na wskroś eleganckim.

Zaskakujący, intrygujący

Tymi słowami opisać można Galilee Vertikal. Jest to dekor, który mimo zastosowania nieregularnych linii, zachwyca... harmonią i zachęca do wnikliwej obserwacji. Linie, które zdają się przypominać linie papilarne człowieka sprawiają, że Galilee Vertikal jest tak niepowtarzalny, jak wyjątkowe i spersonalizowane są linie na dłoniach każdego z nas.

Zatrzymanie w ruchu, dynamika, która została przerwana... Niebanalny i przyciągający wzrok rysunek Vesta Vertikal to czysta ekspresja, mimo że... ukazuje pauzę. Przywołuje na myśl lawę, która toczyła się z wulkanu, po to, by w pewnym momencie zastygnąć na zawsze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych