Wnętrze w amerykańskim styluHouseMarket.pl - 05 lutego 2016 12:11


Za pomocą kilku artykułów dekoracyjnych lub przedmiotów codziennego użytku każdy miłośnik amerykańskiego stylu może zamienić swoje mieszkanie w jedną z dzielnic Nowego Jorku.


Od kilku lat bardzo modne są fotografie na ścianach. Coraz częściej drukowane na płótnie w formie kwadratów i połączone w mozaikę obrazów. Klasyczną kompozycją jest mix czterech grafik, jednak nie można mówić o umownym standardzie, ponieważ ciągle się on zmienia.

KiK na przykład proponuje zestawienie 12 fotografii na jednym obrazie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprzez jeden dodatek uatrakcyjnić swoje wnętrze lub pokazać całą gamę symboli charakterystycznych dla Nowego Jorku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jeśli nasza przestrzeń mieszkalna jest odrobinę większa można sobie pozwolić na coś bardziej ekskluzywnego. Połączenie obrazu z robiącymi w dalszym ciągu furorę taśmami LEDowymi nie tylko wzbogaci nasze wnętrze, ale również nada mu wyjątkowy klimat każdego wieczoru.

Jeśli brakuje nam miejsca na ścianach lub układ nie pozwala na wieszanie obrazów można pomyśleć o nieco mniejszych dodatkach. Jeśli miewamy problemy z odnajdywaniem przedmiotów w swoim mieszkaniu proponujemy półki garderobiane z haczykami idealne do zawieszenia pęku kluczy lub pudełka do przechowywania, w których też znajdzie się miejsce na najważniejsze drobiazgi.

W ofercie KiK również miłośnicy gotowania znajdą dla siebie kilka przydatnych gadżetów. Jeśli kuchnia jest miejscem, w którym chcemy poczuć amerykański klimat, to jest kilka sposobów na osiągnięcie tego efektu. Mówiąc o Nowym Jorku i jego przysmakach, można niewątpliwie wymienić kilka standardowych posiłków.

Myśląc o amerykańskim śniadaniu chyba każdy ma przed oczami jajka smażone z bekonem. Taki posiłek nie obejdzie się bez czarnej kawy, a ją najlepiej przechowywać w specjalnych puszkach KiK, tak, aby zapach kawy nie wywietrzał. Po takim śniadaniu można przyjąć gości, podając im napoje na praktycznych tacach. Do tego puszki z ciasteczkami i można rozpocząć klasyczne American Party.

Oferta KiK przewidziała coś dla osób, które o akcentach Nowego Jorku marzą także w sypialni. Pościele z bawełny renforce lub przytulne koce na zimne wieczory pozwolą na odpoczynek w amerykańskim stylu. A jeśli kolejny dzień chcemy rozpocząć jak przedsiębiorcy na Wall Street, warto sypialnię wyposażyć w zegar ścienny.