Wyspa - modne rozwiązanie w dużej kuchni

Wyspy kuchenne to modne rozwiązanie dla dużej kuchni. Nowy model Vogue na nowo definiuje kuchnię. Zaprojektowany został z myślą o otwartej przestrzeni, w której zaciera się podział między częścią kuchenną a wypoczynkową salonu.

Autor: Housemarket.pl 15 października 2015 09:51

Fronty wyspy wykończone są błyszczącym lub matowym lakierem - w tym również metalicznym, którego kolor i rysunek przypomina tytan. Dla modelu charakterystyczne są pionowe uchwyty listwowe przebiegające przez 3/4 długości frontów. W wyżłobieniach uchwytu znajdują się wymienne elementy lakierowane lub fornirowane. Opcjonalnie można je skontrastować z kolorystyką frontów, dzięki czemu ich wygląd staje się bardziej urozmaicony. Dwie równoległe wyspy łączy drewniany element płynnie przechodzący w barek.

W modelu Vogue elementem integrującym kuchnię z salonem nie jest wyspa, lecz system wysokiej zabudowy z dużą liczbą otwartych półek. W regałach zamontowane są urządzenia AGD, z których część zasłaniają fronty. Całość wykończona jest szlachetnym fornirem orzech Canletto. Przeszklone wiszące półki mają drzwiczki wykonane z aluminium malowanego matowo na czarno. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kuchnia Vogue wyposażona może zostać w ruchomy blat, który zasłania zlew z chowanym kranem oraz płytę grzewczą. Wysunięty i zablokowany element pełni funkcję barku. Ciekawym rozwiązaniem są drewniane pojemniki wsuwane w blat lub stalowe półki, które służyć mogą do przechowywania pieczywa lub akcesoriów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych